Foto Zahl der Lose: 541
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2941223
13749
445
Photo
cca 1930 Vidéki tájképek, életképek, 4 db nagyméretű, színezett fotó, hátoldalukon ragasztásnyomokkal, 23x17 cm körül
2939035
13750
445
Photo
1966 Sopron, Szentháromság-szobor a Kecske-templommal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x15,5 cm
2939002
13751
445
Photo
1970 Dunaújváros, lakótelep építése, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 23x17,5 cm 2939376
13752
445
Photo
1973 "Amerikás magyarok" a Szegedi Dóm előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
2939380
13753
445
Photo
1973 Sárospatak, Rákóczi-vár, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x18 cm
2939014
13754
445
Photo
1975 Gödöllői gyógyszergyár, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x15,5 cm 2848912
13755
445
Photo
8 db vegyes régebbi fotó (Lillafüredi Palotaszálló, stb.), közte két nagyobb méretű, 23x17cm és 38x29 cm között
2943317
13756
445
36000
Photo
1938 Nyár Erdélyben és a Regátban, albumba beragasztott fotók és fotólapok, feliratozva, vegyes méretben (Kolozsvár, Sinaia, Bukarest, Tordai-hasadék, Békás-szoros, Brassó, Segesvár, Szováta, Borszék, Marosvásárhely, Gyergyószentmiklós, Szent-Anna-tó, Székelyudvarhely, Zetelaka, Mária anyakirálynő temetési menete) 2943274
13757
445
28000
Photo
cca 1900 Kakova, Aranyosivánfalva, utcakép, kartonra ragasztott fotó, kartonon szakadásokkal, 21,5×31,5 cm
2943984
13758
445
22000
Photo
1916 Sepsiszentgyörgy (Erdély), piaci jelenet, kartonra ragasztott fotó, feliratozva, szép állapotban, 13,5×18 cm
2944771
13759
445
24000
Photo
1913 Marosvásárhelyi (Erdély) árvíz július 9-én, a Poklos patak kiöntése Hídvégen, Dávid Salamon Bor és Sör üzletének kipakolása, elöntött épületek, leányiskola vízben, Palotailva, dédai vasúti híd, Kemény-kastély Marosvécsen, 14 db fotó kartonon, feliratozva, 6,5×10 cm 2942352
13760
445
Photo
cca 1910 Milánó, a temető szobrai, 2 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton kissé sérült, ázott, 25x19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF