Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2838022
18902
445
Books: Social sciences
Hun Nándor: Bevezetés a szociális gerontológiába. Az öregedés egészségügyi és társadalmi kérdései. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1978., Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2939352
18903
445
Books: Social sciences
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
2897519
18904
445
Books: Social sciences
Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv. Bp., 1884. Franklin. 454 + 386 p. Korabeli, kopott félvászon kötésben
2643542
18905
445
Books: Social sciences
Kiszely Gábor: Az autonóm személyiség. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés, néhány kevés oldalon ceruzás jelölésekkel.
2938173
18906
445
Books: Social sciences
Scaligero, Massimo: A Gondolat mint Anti-matéria. Bp., 1990. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, jó állapotban.
2939347
18907
445
Books: Social sciences
Varga László: Szociális reform és hivatásrendiség. Bp., 1941. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2941807
18908
445
Books: Social sciences
Sabján Tibor: A búbos kemence. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. 2922250
18909
445
Books: Social sciences
Eric Berne: Emberi játszmák. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés. 2922252
18910
445
Books: Social sciences
Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 2897045
18911
445
Books: Social sciences
2937912
18912
445
Books: Social sciences
Magyarország 2030. Jövőkép a magyaroknak. Szerk.: Boros Tamás, Filippov Gábor. Bp., 2020, Osiris - Egyensúly Intézet. Kiadói kartonált papírkötés. 2944483
18913
445
Books: Social sciences
A Társadalmi Muzeum értesítője. II. évf. 1-6. sz. Teljes évfolyam. Bp., 1910., Posner és Fia. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, magánkönyvtári bélyegzéssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF