Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 26

Hun Nándor: Bevezetés a szociális gerontológiába. Az öregedés egészségügyi és társadalmi kérdései. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1978., Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18902.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
18903.

Rufpreis:
1 200 HUF

Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv. Bp., 1884. Franklin. 454 + 386 p. Korabeli, kopott félvászon kötésben
18904.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiszely Gábor: Az autonóm személyiség. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés, néhány kevés oldalon ceruzás jelölésekkel.
18905.

Rufpreis:
800 HUF

Scaligero, Massimo: A Gondolat mint Anti-matéria. Bp., 1990. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, jó állapotban.
18906.

Rufpreis:
1 600 HUF

Varga László: Szociális reform és hivatásrendiség. Bp., 1941. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18907.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sabján Tibor: A búbos kemence. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18908.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eric Berne: Emberi játszmák. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
18909.

Rufpreis:
2 000 HUF

Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
18910.

Rufpreis:
2 000 HUF

18911.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarország 2030. Jövőkép a magyaroknak. Szerk.: Boros Tamás, Filippov Gábor. Bp., 2020, Osiris - Egyensúly Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.
18912.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Társadalmi Muzeum értesítője. II. évf. 1-6. sz. Teljes évfolyam. Bp., 1910., Posner és Fia. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, magánkönyvtári bélyegzéssel.
18913.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF