Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 145

Orbán Viktor: 20 év. Beszédek,írások, interjúk. 2006, Heti Válasz Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Macedonia. 4000 years of greek history and civilization. Greek lands in history. Szerk.: M. B. Sakellariou. Athen, 1993., Ekdotike Athenon S. A. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18372.

Rufpreis:
2 800 HUF

Menczer Gusztáv: A Gulág rabtelepei. A bolsevizmus népirtásának színtere. Bp., 2016., Századvég. Kiadói kartonált papírkötés.
18373.

Rufpreis:
2 000 HUF

The American Heritage. Book of Indians. Editor: Alvin M. Josephy, Jr. hn., 1961., The American Heritage Publishing C. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18374.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

18375.

Rufpreis:
800 HUF

Szekfű Gyula: A mai Széchényi. Eredeti szövegek Széchenyi István munkáiból. Kiválogatta, bevezetéssel, és jegyzetekkel elláta Szekfű Gyula. Bp., 1935, Révai. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a gerincen címkével.
18376.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18377.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ács Tivadar: Népek tavasza. Ismeretlen levelek, naplójegyzetek a magyar szabadságharc és emigráció korából. Összeáll. és bevezetéssel ellátta: - - . Bp., [1943], ABC Általános Nyomda és Grafikai Intézet, 332+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben.
18378.

Rufpreis:
1 600 HUF

Veljko Micunovic: Tito követe voltam. Moszkva, 1956-1958. Ford.: Bojtár Endre. Bp., 1990, Interart. Kiadói papírkötés.
18379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyarország és a nagyhatalmak a 20. században. Tanulmányok. Szerk. és a bevezetőt írta: Romsics Ignác. Bp., 1995, Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
18380.

Rufpreis:
1 600 HUF

Anarchizmus. Vál., szerk., jegyzettel ellátta és a bibliográfiát összeáll. és az utószót írta: Bozóki András és Sükösd Miklós. Az egyik szerkesztő, Bozóki András által DEDIKÁLT példány. Modern Ideológiák. Bp., 1991.,Századvég. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
18381.

Rufpreis:
1 800 HUF

Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
18382.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF