Vojvodina Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828965
42526
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2
1913 Szabadka, Subotica; városháza, Taussig Vilmos üzlete / town hall, shop
2866723
42527
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2
1941 Szabadka, Subotica; utcaképek, Havas Josipa és Orion Radio üzlet / street views, shops. Foto Erős
2882712
42528
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1901 Szabadka, Subotica; Honvéd emlékmű (Kaponyai csata emlékműve), Nemzeti Kaszinó. Heumann Mór kiadása / Hungarian military monument, casino (szakadás / tear)
2859549
42529
445
5500
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1916 Szabadka, Subotica; Szt. István tér, piac, villamos, Földes Samu üzlete. Vasúti levelezőlapárusítás 29. 1915. / square, market, tram, shops (EK)
2939933
42530
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1901 Szabadka, Subotica; Honvéd emlékmű (Kaponyai csata emlékműve), Nemzeti Kaszinó. Heumann Mór kiadása / Hungarian military monument, casino (EK)
2939931
42531
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1900 Szabadka, Subotica; Fürdő utca, Szentháromság szobor, üzletek. Heumann Mór kiadása / street view, Holy Trinity statue, shops (fl) 2939927
42532
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer) Szabadka, Subotica; Szent István tér, Kossuth Lajos utca, Wesselényi út, Nemzeti kaszinó, este, villamos / square, streets, casino, tram, at night (EK)
2939925
42533
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
Szabadka, Subotica; Palicsi kápolna, fürdő és kávéház, látkép, Terézia templom. Piesch M. fényképész / general view, spa, café, chapel and bath in Palic, church. Art Nouveau, floral, litho (r) 2939926
42534
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1900 Szabadka, Subotica; városháza, törvényszéki palota, templom, vasútállomás. Víg Zsig. Sándor kiadása / town hall, church, court palace, railway station. O.Z.M. Art Nouveau, floral, litho (EK) 2939852
42535
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1898 (Vorläufer) Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Srpski dom, Haupt-Platz, Vermögens-Gemeinde / Szerb nemzeti ház, Fő tér. Vidakovic kiadása / Serbian National House, main square. O.Z.M. Art Nouveau, floral, litho (EK)
2939853
42536
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1903 Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Glavni trg / Hauptplatz / Fő tér, piac, gyógyszertár, Weiss és Adler, Krauss üzlete. Isidor Weiss kiadása / main square, market, pharmacy, shops (EB)
2939854
42537
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1900 Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Piac. S. Vidakovic kiadása / market (EK)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF