Vojvodina

Zahl der Lose: 154

1913 Szabadka, Subotica; városháza, Taussig Vilmos üzlete / town hall, shop
42526.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
800 HUF

1941 Szabadka, Subotica; utcaképek, Havas Josipa és Orion Radio üzlet / street views, shops. Foto Erős
42527.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
800 HUF

1901 Szabadka, Subotica; Honvéd emlékmű (Kaponyai csata emlékműve), Nemzeti Kaszinó. Heumann Mór kiadása / Hungarian military monument, casino (szakadás / tear)
42528.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 400 HUF

1916 Szabadka, Subotica; Szt. István tér, piac, villamos, Földes Samu üzlete. Vasúti levelezőlapárusítás 29. 1915. / square, market, tram, shops (EK)
42529.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1901 Szabadka, Subotica; Honvéd emlékmű (Kaponyai csata emlékműve), Nemzeti Kaszinó. Heumann Mór kiadása / Hungarian military monument, casino (EK)
42530.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

1900 Szabadka, Subotica; Fürdő utca, Szentháromság szobor, üzletek. Heumann Mór kiadása / street view, Holy Trinity statue, shops (fl)
42531.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1899 (Vorläufer) Szabadka, Subotica; Szent István tér, Kossuth Lajos utca, Wesselényi út, Nemzeti kaszinó, este, villamos / square, streets, casino, tram, at night (EK)
42532.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabadka, Subotica; Palicsi kápolna, fürdő és kávéház, látkép, Terézia templom. Piesch M. fényképész / general view, spa, café, chapel and bath in Palic, church. Art Nouveau, floral, litho (r)
42533.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 000 HUF

1900 Szabadka, Subotica; városháza, törvényszéki palota, templom, vasútállomás. Víg Zsig. Sándor kiadása / town hall, church, court palace, railway station. O.Z.M. Art Nouveau, floral, litho (EK)
42534.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF

1898 (Vorläufer) Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Srpski dom, Haupt-Platz, Vermögens-Gemeinde / Szerb nemzeti ház, Fő tér. Vidakovic kiadása / Serbian National House, main square. O.Z.M. Art Nouveau, floral, litho (EK)
42535.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

1903 Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Glavni trg / Hauptplatz / Fő tér, piac, gyógyszertár, Weiss és Adler, Krauss üzlete. Isidor Weiss kiadása / main square, market, pharmacy, shops (EB)
42536.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

1900 Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Piac. S. Vidakovic kiadása / market (EK)
42537.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF