Vojvodina Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939851
42466
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1900 Gombos, Bogojeva; templomok, tér. Singer S. kiadása / churches, square. Art Nouveau, floral (EK) 2939821
42467
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
India, Indija; Dragoner-vajarna / Dragoner-Kaserne / Osztrák-magyar dragonyos laktanya, katonák / Austro-Hungarian K.u.K. military dragoon barracks, soldiers
2939822
42468
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1915 India, Indija; vasútállomás. Vasúti levelezőlapárusítás 5953. / railway station + "M. kir. székesfehérvári 17. népfölkelő parancsnokság I. hadtápzászlóalj" (kopott sarkak / worn corners) 2899454
42469
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1902 Kamanc, Kamenitz, Sremska Kamenice (Újvidék, Novi Sad); K.u.K. Infanterie-Cadettenschule / Osztrák-magyar gyalogsági hadapródiskola. Szecessziós litho keret zászlóval / Austro-Hungarian K.u.K. military infantry cadet school. J. Singer Hofphotograph. Art Nouveau litho frame with flag (kis szakadás / small tear)
2939845
42470
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1911 Karlóca, Karlowitz, Sremski Karlovci; Szerb főgimnázium, piac / Serbian grammar school, market 2939843
42471
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T4
1901 Magyarkanizsa, Ókanizsa, Ó-Kanizsa, Stara Kanjiza; Római katolikus templom és Szentháromság szobor. Kassovitz Mór kiadása / Catholic church, Holy Trinity statue (EM) 2939677
42472
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1913 Magyarkanizsa, Ókanizsa, Ó-Kanizsa, Stara Kanjiza; Római katolikus templom és zárda. Bruck P. Pál kiadása / Catholic church and nunnery (EK) 2939684
42473
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1913 Magyarkanizsa, Ókanizsa, Ó-Kanizsa, Stara Kanjiza; látkép. Bruck P. Pál kiadása / general view (r) 2939680
42474
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1917 Magyarkanizsa, Ókanizsa, Ó-Kanizsa, Stara Kanjiza; Nagy templom / church (EK)
2829106
42475
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Módos, Jasa Tomic; fürdőház / spa
2828893
42476
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1910 Módos, Jasa Tomic; Községháza / town hall (EB)
2828896
42477
445
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1910 Nagybecskerek, Zrenjanin, Veliki Beckerek; Poroszkay villa (felszíni sérülés / surface damage) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF