Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 2539

1898 (Vorläufer) Pancsova, Pancevo; Franz Josef-Platz, Griech.-ort. Kirche, Bräuhaus, Gebäude d. röm. Kath. Kirchen Gemeinde / Ferenc József tér, Ortodox templom, Római katolikus egyház bérpalotája, sörgyár. Mészáros & Kohn kiadása / square, Orthodox church, palace, brewery. Art Nouveau, floral, litho (EK)
42505.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

1898 (Vorläufer) Pancsova, Pancevo; Szerb templom, Gyalogsági laktanya, Gromon utca, bíróság, katolikus egyház épülete. G. Wittigschlager kiadása / Serbian Orthodox church, K.u.K. military infantry barracks, street view, court. Art Nouveau, floral litho (EK)
42506.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Pancsova, Pancevo; a jövőben montázs. Kohn Samu kiadása / in der Zukunft / in the future montage (b)
42507.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1899 (Vorläufer) Pétervárad, Peterwardein, Petrovaradin (Újvidék, Novi Sad); Festung, Kamenitz mit der Cadettenschule, Hauptstrasse / Kamánc, Osztrák-magyar hadapródiskola, Fő utca. Ig. Urban kiadása / fortress, K.u.K. military cadet school, main street. Art Nouveau, floral (vágott / cut)
42508.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
2 000 HUF

1900 Sid, Fő utca, templom, Piac / church of the Krizevci diocese, square, shops, market. Ottmar Zieher Art Nouveau, floral, litho
42509.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
4 000 HUF

1917 Szabadka, Subotica; Szent István tér, piac, zsinagóga, üzletek. Lipsitz kiadása / square, shops, market, synagogue (kopott sarkak / worn corners)
42510.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 000 HUF

1917 Szabadka, Subotica; Szent István tér, üzletek. Lipsitz kiadása / square, shops (EK)
42511.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1909 Szabadka, Subotica; Szent György templom. Vig Zsigm. Sándor kiadása / church (EK)
42512.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1907 Szabadka, Subotica; Raichl (Raichle) szecessziós palota. Vig Zsigm. Sándor kiadása / Art Nouveau style palace (EK)
42513.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF

1908 Szabadka, Subotica; Batthyány utca, Szentháromság szobor, üzletek. Lipsitz kiadása / street view, Holy Trinity statue, shops (Rb)
42514.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1915 Szabadka, Subotica; Kossuth utca, Takarékpénztár, kávéház, Fonciere biztosító társaság, üzletek. Vasúti levelezőlapárusítás 16. sz. 1915. / street view, savings bank, insurance company, café, shops (EK)
42515.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1915 Szabadka, Subotica; Csokonai tér, Nemzeti kaszinó, Honvéd emlékmű. Vig Zsigmond Sándor kiadása / square, casino, monument (EK)
42516.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF