Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 533

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC kis patina
30922.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30923.

Rufpreis:
1 200 HUF

30924.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1992. "Mathias Corvinus Rex Hungariae / Grand Hotel Corvinus - Kempinsky Budapest - Sept '92" ezüstözött bronz emlékérem "002" sorszámmal, eredeti dobozban (42,5mm) T:AU patina
30925.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" bronz kétoldalas emlékérem kapszulában (42mm) T:1-
30926.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Kossuth Lajos - Leghívebb magyar / MDF" ezüstözött fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel, eredeti kissé kopott tokban (42mm) T:2 (eredetileg PP)
30927.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "A Budavári Mátyás-templom segítséget kér / Bomba merénylet 1994. Júl. 23." kétoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina, fo.
30928.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Baross Gábor Díj / A Közgazdasági és Közlekedési Minisztertől" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel (34,16g/0.925/42,5mm) T:AU (eredeitleg PP) patina
30929.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Búza Barna (1910-2010) ~1970. "Eredményes szolgálatért" öntött bronz érdemérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (96mm) T:AU
30930.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Búza Barna (1920-2010) 1990. "EGIS - A 30 éves hűségért, munkáért" bronz plakett "Némethné Fegyveres Judit" gravírozással, eredeti tokban (132x74mm) T:1
30931.

Rufpreis:
1 600 HUF

Búza Barna (1910-2010) DN "Magyar Közgazdasági Társaság / Kiváló tevékenységéért" ezüstözött bronz emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1-
30932.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" emlékérem (42,5mm) + Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" kétoldalas piefort bronz emlékérem (42,5mm) + 1983. "Szentgotthárd alapításának 800 éves évfordulójára / MÉE Szombathelyi Csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
30933.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF