Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 533
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2931494
30922
444
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC kis patina
2831044
30923
444
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
2828124
30924
444
Numismatik
2910571
30925
444
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1992. "Mathias Corvinus Rex Hungariae / Grand Hotel Corvinus - Kempinsky Budapest - Sept '92" ezüstözött bronz emlékérem "002" sorszámmal, eredeti dobozban (42,5mm) T:AU patina 2777667
30926
444
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" bronz kétoldalas emlékérem kapszulában (42mm) T:1-
2777437
30927
444
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Kossuth Lajos - Leghívebb magyar / MDF" ezüstözött fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel, eredeti kissé kopott tokban (42mm) T:2 (eredetileg PP)
2826797
30928
444
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "A Budavári Mátyás-templom segítséget kér / Bomba merénylet 1994. Júl. 23." kétoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina, fo.
2925788
30929
444
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Baross Gábor Díj / A Közgazdasági és Közlekedési Minisztertől" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel (34,16g/0.925/42,5mm) T:AU (eredeitleg PP) patina
2856741
30930
444
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) ~1970. "Eredményes szolgálatért" öntött bronz érdemérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (96mm) T:AU
2829539
30931
444
Numismatik
Búza Barna (1920-2010) 1990. "EGIS - A 30 éves hűségért, munkáért" bronz plakett "Némethné Fegyveres Judit" gravírozással, eredeti tokban (132x74mm) T:1
2827186
30932
444
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Magyar Közgazdasági Társaság / Kiváló tevékenységéért" ezüstözött bronz emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1- 2932065
30933
444
5500
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" emlékérem (42,5mm) + Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" kétoldalas piefort bronz emlékérem (42,5mm) + 1983. "Szentgotthárd alapításának 800 éves évfordulójára / MÉE Szombathelyi Csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF