Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 533
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2829264
31296
444
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1993. "Centrum Áruházak Részvénytársaság / Október 4-16. "II. Magyar Áruk Hete - 1993. október 4-16." emlékérem tokban (65mm) + 1995. "Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd egyoldalas emlékérem tokban (43mm) T:1
2777521
31297
444
Numismatik
1993. "MDF VI. Országos Gyűlése / Isten, áldd meg a magyart" kétoldalas bronz emlékérem (5x) (50mm) T:1- 2829863
31298
444
Numismatik
1994. "Öt éve az Alagútnál - Five years at the tunnel / 1990-1994 Blanket Kft. " fém emlékérem sérült műanyag dobozban (42,5mm) T:1-
2886975
31299
444
Numismatik
1995. "Az 50 éves Szabad Föld Jubileumára" bronz plakett, eredeti tokban. Szign.: CK (?) (95mm) T:AU
2931312
31300
444
Numismatik
1995. "80 éves a védőnői szolgálat/Országos Stefánia Szövetség az Anyák és Csecsemők Védelmére" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP fo. 2930753
31301
444
36000
Numismatik
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, peremén "497" sorszám, dísztokban (92,97g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
2927967
31302
444
Numismatik
2828815
31303
444
Numismatik
1996. "Gépipari Technikum Sopron / Kempelen Farkas" ezüstözött bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) 2803700
31304
444
Numismatik
1996. "Központi Rendeltetésű Szervezetek Parancsnoksága 1971-1996" aranyozott fém emlékérem, műanyag dísztokban (31x26mm) T:1-
2802408
31305
444
Numismatik
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, dísztokban (43mm) T:PP felületi karc
2824994
31306
444
Numismatik
1998. "1848-49. forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" aranyozott emlékérem (42mm) T:1- (PP)
2826641
31307
444
Numismatik
2017. "Országos Közegészségügyi Intézet Budapest - Alapítva 1925" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (64x47mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF