Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 533

1993. "Centrum Áruházak Részvénytársaság / Október 4-16. "II. Magyar Áruk Hete - 1993. október 4-16." emlékérem tokban (65mm) + 1995. "Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd egyoldalas emlékérem tokban (43mm) T:1
31296.

Rufpreis:
2 000 HUF

1993. "MDF VI. Országos Gyűlése / Isten, áldd meg a magyart" kétoldalas bronz emlékérem (5x) (50mm) T:1-
31297.

Rufpreis:
4 000 HUF

1994. "Öt éve az Alagútnál - Five years at the tunnel / 1990-1994 Blanket Kft." fém emlékérem sérült műanyag dobozban (42,5mm) T:1-
31298.

Rufpreis:
1 000 HUF

1995. "Az 50 éves Szabad Föld Jubileumára" bronz plakett, eredeti tokban. Szign.: CK (?) (95mm) T:AU
31299.

Rufpreis:
2 000 HUF

1995. "80 éves a védőnői szolgálat/Országos Stefánia Szövetség az Anyák és Csecsemők Védelmére" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31300.

Rufpreis:
2 000 HUF

1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, peremén "497" sorszám, dísztokban (92,97g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31301.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

31302.

Rufpreis:
3 000 HUF

1996. "Gépipari Technikum Sopron / Kempelen Farkas" ezüstözött bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
31303.

Rufpreis:
1 600 HUF

31304.

Rufpreis:
1 200 HUF

1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, dísztokban (43mm) T:PP felületi karc
31305.

Rufpreis:
2 000 HUF

1998. "1848-49. forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" aranyozott emlékérem (42mm) T:1- (PP)
31306.

Rufpreis:
2 000 HUF

2017. "Országos Közegészségügyi Intézet Budapest - Alapítva 1925" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (64x47mm) T:1-
31307.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF