Spielzeuge Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2906439
13150
444
Toys, board-games
cca 1980 MF 218 PD Directory rendőrautó, fémlemez, lendkerekes (nem működik), hiánnyal, kopással, h: 16,5 cm
2906393
13151
444
Toys, board-games
Space set, 6 darabos űrhajózással kapcsolatos gyűjtemény, közte matchbox, űrsikló, űrrakéta, toll, leírás, fém, műanyag, papír, szép állapotban 2794092
13152
444
3400
Toys, board-games
Ismerd meg a lovagkort. Társasjáték, bontatlan.
2754937
13153
444
Toys, board-games
Bingó játék számok, hiányos, német, dobozban.
2925520
13154
444
Toys, board-games
Dekoratív Fekete Péter kártyapakli
2928001
13155
444
Toys, board-games
Nemzeti történelmünk memóriakártya
2925519
13156
444
Toys, board-games
2 db lovas kártya pakli jó állapotban
2927294
13157
444
Toys, board-games
Adóbélyeges Piatnik tarokk kártya, teljes, 42 lap, Hindenburg hátlappal! 2848511
13158
444
Toys, board-games
Tinn-Per Norway norvég viking figura. Ón Jelzett 3 cm
2927295
13159
444
Toys, board-games
Adóbélyeges Piatnik tarokk kártya, teljes, 42 lap
2906773
13160
444
Toys, board-games
Cigány vetőkártya, 36 lappal, dobozában 2934661
13161
444
Toys, board-games
Glocke und Hammer ("Harang és kalapács"), XIX. századi társasjáték, 5 db kártya (kézzel színezett, rézmetszetű illusztrációkkal), német nyelvű leírással, eredeti, kissé sérült dobozzal. (A játékhoz szükséges 8 db dobókocka nélkül). + 5 db további kártya és német/francia nyelvű útmutató. A játék igen népszerű volt a XIX. századi Európában; elsősorban német nyelvterületen, azon belül is főként a zsidó lakosság körében. Elterjedéséhez jelentős mértékben hozzájárult Heinrich Friedrich Müller bécsi műkereskedő és könyvkiadó, akit egyesek a játék feltalálójának is tartanak, azonban erre nincs konkrét bizonyíték. A második világháború után a játék népszerűsége drasztikusan visszaesett, és szinte teljesen eltűnt. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF