Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s

Zahl der Lose: 292

Shri Anthony Dass, Zoltán Kocsis, Sándor Kiss, László Hortobágyi - Shri Anthony D?ss In Budapest. Vinyl, LP, Album, Hungaroton, Magyarország, 1983. Kihajtható inlettel. VG+ (borítón árcímkével és kopásnyomokkal)
16315.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zorán - Tizenegy Dal. Vinyl, LP, Album, Stereo, Pepita, Magyarország, 1982. VG+ (borítón kopásnyomokkal)
16316.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wilson Pickett - El Ritmo Sensacional De Wilson Pickett. Vinyl, LP, Compilation. Gramusic, Spanyolország ?- GM-326. 1974. VG+ (borító kissé kopott)
16317.

Rufpreis:
1 400 HUF

Whitesnake - Slide It In. Vinyl, LP, Album, Stereo. EMI Records Ltd., 1984. VG+
16318.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

Dinamit. Vinyl, LP, Album. Pepita, Magyarország, 1980. VG
16319.

Rufpreis:
1 200 HUF

New Kids On The Block - Step By Step. Vinyl, LP, Album. CBS, 1990. VG
16320.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Mobil - Heavy Medal. Vinyl, LP, Album. Start, Magyarország, 1983. VG+
16321.

Rufpreis:
1 200 HUF

Edda Művek - Edda Művek 3. Vinyl, LP, Album. Pepita, Magyarország, 1983. VG
16322.

Rufpreis:
1 200 HUF

John Fogerty: The Old Man Down The Road, bakelit, 7", 45 RPM, Single, Bellaphon, jó állapotban, borítón apró kopásnyomokkal
16323.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bartók Quartet - Beethoven - String Quartets 1-3. (3+3+4 lemezes, díszdobozos kiadás). Vinyl, LP. Hungaroton, Magyarország, 1971-1973. VG+/NM
16324.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zorán - A körben. CD. Eredeti tokjában, a lemez kissé karcos.
16325.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lia Griffi. Vinyl, 7", 45 RPM, EP, Mono, Qualiton, Magyarország, 1963. VG+
16326.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF