Antik Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2927763
12052
444
Antique
Színházi távcső, jelzéssel, kopással, bőr tokjában, h: 9 cm 2927766
12053
444
Antique
Gamma színházi távcső, jelzéssel, kopással, bőr tokjában, h: 9 cm 2829347
12054
444
Antique
Kínai ékszerdobozka tartalommal, szép állapotban, d: 6 cm
2928442
12055
444
4600
Antique
Solingen szivarvágó, jelzett, kopott, h: 15 cm
2930714
12056
444
Antique
Antik különleges lakat, kulccsal, működik, jelzés nélkül, 11,5x7 cm 2925460
12057
444
Antique
Alpakka késbak és ezüstözött nyelű villa
2833501
12058
444
Antique
1946 MKP III. kongresszusa vésett asztali dísz, m: 10,5 cm
2692291
12059
444
Antique
Sütemény csipesz, jelzett alpakka, h: 19 cm
2929156
12060
444
Antique
Ezüst(Ag) rátétes képkeret, jelzett, belső méret: 13,5×8,5 cm, külső méret: 16,5×11 cm 2929154
12061
444
Antique
Ezüst(Ag) rátétes képkeret, jelzett, belső méret: 13,5×8,5 cm, külső méret: 16,5×11 cm
2925461
12062
444
Antique
2 db levélbontó figurális bronz bécsi gyártmány. 23 cm 2935255
12063
444
Antique
Hubley "Mókust kergető farkas" alakú festett, öntöttvas mechanikus persely, jelzett (Hubley Pat. 7.23.1883), kopott, 17,5x7,5x18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF