https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 393
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2887698
10253
444
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Albert (1871-1933): Zugliget, 1911. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23×11 cm 2887694
10254
444
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdei tó. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30×21 cm 2887692
10255
444
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Domboldal. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 25,5×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2887689
10256
444
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Patak. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16×23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2772717
10257
444
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyergesi János (1895-1982): Csendélet rózsákkal, 1965. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2935248
10258
444
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Oláh György (?-?): Reggeli kert. Linó, papír, 11/50, kisebb gyűrődésekkel, felcsavarva, jelzett, 83×61 cm 2908221
10259
444
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ősz Dénes (1915-1980): Pilisi hegyek. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. 17,5×26 cm 2890860
10260
444
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgynevezett villanások betűtipográfiái, gyűrűk és spirálok, sorjázóversek, amelyekben a két szomszédos szótag kapcsolódik össze szóvá, vagy a dinamikus kép- és hangversek, performanszok, továbbá a fiktív önéletírások (regények), tanulmányok, műfordítások mind-mind az aktuális avantgárd megjelenítői. E műfaji gazdagság mellett Papp Tibor előkelő helyet foglal el a világirodalom számítógépes költészetében is.
Das Lot is nicht erreichbar
2858634
10261
444
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pállya Celesztin (1864-1948): Női portré. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fakeretben, 8,5×10 cm 2749832
10262
444
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztor Gábor (1933-2012): Varga Béla beszédet mond, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2710191
10263
444
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pekáry István (1905-1981): Szent Család. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2697630
10264
444
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pekáry István (1905-1981): Szent István. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse