Foto Zahl der Lose: 526
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2928634
13990
444
Photo
1864 Idős asszony portréja, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, 10,5×6,5 cm
2925635
13991
444
Photo
cca 1925 Pár magyaros viseletben, 2 db fotólap Békésy újpesti fényképész műterméből, 13,5x8,5 cm
2925560
13992
444
Photo
cca 1910 Házaspár portréja, keményhátú fotó Mössl József kaposvári műterméből, vizitkártya, némi kopással, 10,5x6,5 cm 2925563
13993
444
Photo
cca 1890 Lány egészalakos portréja, keményhátú fotó Mayer Sándor érsekújvári műterméből, vizitkártya, némi kopással, 10,5x6,5 cm 2925567
13994
444
Photo
1890 Fiatal fiú portréja, keményhátú fotó Rechnitzer István pancsovai műterméből, vizitkártya, kis sérüléssel, foltokkal, 10,5x6,5 cm 2925570
13995
444
Photo
cca 1900 Úr portréja, keményhátú fotó Fehér Floris békéscsabai műterméből, vizitkártya, némi kopással, 10,5x6,5 cm
2925573
13996
444
Photo
cca 1900 Fiatalúr portréja, keményhátú fotó Letzter S. és Társa kassai műterméből, vizitkártya, kissé foltos, 10,5x6,5 cm 2925578
13997
444
Photo
cca 1890-1900 Idős úr portréja, keményhátú fotó J. H. Briegel fogarasi műterméből, vizitkártya, hátoldala sérült, 10,5x6,5 cm 2925583
13998
444
Photo
cca 1900 Úr portréja, keményhátú fotó Horváth Bálint nagyenyedi műterméből, vizitkártya, némi kopással, 10,5x6,5 cm 2925589
13999
444
Photo
cca 1880 Lánytestvérek, keményhátú fotó a Skoff Testvérek pápai műterméből, vizitkártya, 10,5x6,5 cm
2925595
14000
444
Photo
cca 1900-1910 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Reitter Lipót mosoni műterméből, vizitkártya, 10,5x6,5 cm 2925596
14001
444
Photo
cca 1880 Kisgyermekek, keményhátú fotó Sonenschein Henrik (Bp. IX. Soroksári u. 20.) műterméből, vizitkártya, 10,5x6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF