Foto

Zahl der Lose: 526

1864 Idős asszony portréja, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, 10,5×6,5 cm
13990.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1925 Pár magyaros viseletben, 2 db fotólap Békésy újpesti fényképész műterméből, 13,5x8,5 cm
13991.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Házaspár portréja, keményhátú fotó Mössl József kaposvári műterméből, vizitkártya, némi kopással, 10,5x6,5 cm
13992.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1890 Lány egészalakos portréja, keményhátú fotó Mayer Sándor érsekújvári műterméből, vizitkártya, némi kopással, 10,5x6,5 cm
13993.

Rufpreis:
1 600 HUF

1890 Fiatal fiú portréja, keményhátú fotó Rechnitzer István pancsovai műterméből, vizitkártya, kis sérüléssel, foltokkal, 10,5x6,5 cm
13994.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Úr portréja, keményhátú fotó Fehér Floris békéscsabai műterméből, vizitkártya, némi kopással, 10,5x6,5 cm
13995.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Fiatalúr portréja, keményhátú fotó Letzter S. és Társa kassai műterméből, vizitkártya, kissé foltos, 10,5x6,5 cm
13996.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1890-1900 Idős úr portréja, keményhátú fotó J. H. Briegel fogarasi műterméből, vizitkártya, hátoldala sérült, 10,5x6,5 cm
13997.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Úr portréja, keményhátú fotó Horváth Bálint nagyenyedi műterméből, vizitkártya, némi kopással, 10,5x6,5 cm
13998.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1880 Lánytestvérek, keményhátú fotó a Skoff Testvérek pápai műterméből, vizitkártya, 10,5x6,5 cm
13999.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1910 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Reitter Lipót mosoni műterméből, vizitkártya, 10,5x6,5 cm
14000.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880 Kisgyermekek, keményhátú fotó Sonenschein Henrik (Bp. IX. Soroksári u. 20.) műterméből, vizitkártya, 10,5x6,5 cm
14001.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF