Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 30

Csepregi Pál - Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
18588.

Rufpreis:
2 000 HUF

Viktor Segal - Joe Vida: Sizzlind amid rustling leaves. Adventures in forest gastronomy with quotes from Zsigmond Széchenyi. Bp.. 2021. Pannon Értéktár Kner nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben
18589.

Rufpreis:
3 000 HUF

J. C. Schmidt: Die Zimmergärtnerei. Erfurt, cca 1900. Szerzői. 84p. Kiadói papírkötésben
18590.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gasztronóiai és boros könyvek, szakácskönyvek, receptfüzetek nagy gyűjteménye, össz. kb 30 db
18591.

Rufpreis:
5 000 HUF

18592.

Rufpreis:
1 200 HUF

Faluba Zoltán: Méhek, méhészkedés. Bp., 1983., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
18593.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18594.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bertalan András - Csizmadia András - Németh Norbert: Gourmet Guide 1999-2000. Vendéglátási elit Magyarországon. Szentendre, 1999, Rab Ráby - Hexagonum Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
18595.

Rufpreis:
1 600 HUF

Walter Richter: Das Orchideen-Jahr. Leipzig-Radebeul, 1988, Neumann Verlag. Színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18596.

Rufpreis:
1 200 HUF

Éttermi zsebkönyv. Szerk.: Moser István, Nagy László. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Kiadó, 285+(2) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, belül jó állapotban. Megjelent 3100 példányban.
18597.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Ötker A.: A tészta helyes készítése és sütése. (Bp.), é.n. (cca 1930-1940), Révai, 24 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, kissé viseltes állapotban.
18598.

Rufpreis:
1 400 HUF

18599.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF