Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2930130
18588
444
Books: Gastronomy and Gardening
Csepregi Pál - Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
2857550
18589
444
Viktor Segal - Joe Vida: Sizzlind amid rustling leaves. Adventures in forest gastronomy with quotes from Zsigmond Széchenyi. Bp.. 2021. Pannon Értéktár Kner nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben
2928236
18590
444
J. C. Schmidt: Die Zimmergärtnerei. Erfurt, cca 1900. Szerzői. 84p. Kiadói papírkötésben
2935761
18591
444
Gasztronóiai és boros könyvek, szakácskönyvek, receptfüzetek nagy gyűjteménye, össz. kb 30 db 2804215
18592
444
2836827
18593
444
Faluba Zoltán: Méhek, méhészkedés. Bp., 1983., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. 2930667
18594
444
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 2930232
18595
444
Bertalan András - Csizmadia András - Németh Norbert: Gourmet Guide 1999-2000. Vendéglátási elit Magyarországon. Szentendre, 1999, Rab Ráby - Hexagonum Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
2911744
18596
444
Walter Richter: Das Orchideen-Jahr. Leipzig-Radebeul, 1988, Neumann Verlag. Színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
2669488
18597
444
Éttermi zsebkönyv. Szerk.: Moser István, Nagy László. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Kiadó, 285+(2) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, belül jó állapotban. Megjelent 3100 példányban.
2932619
18598
444
Dr. Ötker A.: A tészta helyes készítése és sütése. (Bp.), é.n. (cca 1930-1940), Révai, 24 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, kissé viseltes állapotban. 2743990
18599
444
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF