Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2928683
18513
444
Books: Architecture, Art
Rovó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv? A könyvnyomdai műipar ismertetése. Bp., [1929], Fővárosi Könyvkiadó (Fővárosi Nyomda Rt.), 108+(4) p. A fejléceket és iniciálékat Galambos Margit festőművész rajzolta. Papírkötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. 2929189
18514
444
Books: Architecture, Art
Lovis Corinth. Acht farbige Wiedergaben seiner Werke. Mit einem literarischen Beitrag des Künstlers und iner Einführung von Karl Schwarz. E. A. Seemanns Künstlermappen 42. Leipzig, é.n., E. A. Seemann, 4 sztl. lev. + 8 t. Egészoldalas, színes reprodukciókkal. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel.
2930136
18515
444
Books: Architecture, Art
Illés Andrea: Magyar kincsek, ereklyék. Múltidéző tárgyi emlékeink. Bp., 2004, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2930418
18516
444
Books: Architecture, Art
Vayer Lajos: Az itáliai reneszánsz művészete. Bp., 1982, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2930194
18517
444
Books: Architecture, Art
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
2889890
18518
444
Books: Architecture, Art
Max Dvorák: A művészet szemlélete. Válogatott tanulmányok. Művészet és elmélet. Bp., 1980., Corvina. Kiadói papírkötés.
2889880
18519
444
Books: Architecture, Art
Kállai Ernő: Művészet veszélyes csillagzat alatt. Válogatott cikkek, tanulmányok. Művészet és elmélet. Bp., 1981., Corvina. Kiadói papírkötés.
2749895
18520
444
Books: Architecture, Art
2884105
18521
444
Books: Architecture, Art
Gerő László: Történelmi városrészek. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. 237 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. + Gerő László: Felfedező úton épületeink között. Bp., 1966., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés. 2706380
18522
444
Books: Architecture, Art
2717464
18523
444
Books: Architecture, Art
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1954, Építésügyi Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kopott papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
2717554
18524
444
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: A művészetek története. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF