Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 255

Rovó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv? A könyvnyomdai műipar ismertetése. Bp., [1929], Fővárosi Könyvkiadó (Fővárosi Nyomda Rt.), 108+(4) p. A fejléceket és iniciálékat Galambos Margit festőművész rajzolta. Papírkötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18513.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lovis Corinth. Acht farbige Wiedergaben seiner Werke. Mit einem literarischen Beitrag des Künstlers und iner Einführung von Karl Schwarz. E. A. Seemanns Künstlermappen 42. Leipzig, é.n., E. A. Seemann, 4 sztl. lev. + 8 t. Egészoldalas, színes reprodukciókkal. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel.
18514.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illés Andrea: Magyar kincsek, ereklyék. Múltidéző tárgyi emlékeink. Bp., 2004, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18515.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vayer Lajos: Az itáliai reneszánsz művészete. Bp., 1982, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18516.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
18517.

Rufpreis:
1 600 HUF

Max Dvorák: A művészet szemlélete. Válogatott tanulmányok. Művészet és elmélet. Bp., 1980., Corvina. Kiadói papírkötés.
18518.

Rufpreis:
800 HUF

Kállai Ernő: Művészet veszélyes csillagzat alatt. Válogatott cikkek, tanulmányok. Művészet és elmélet. Bp., 1981., Corvina. Kiadói papírkötés.
18519.

Rufpreis:
800 HUF

18520.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerő László: Történelmi városrészek. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. 237 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. + Gerő László: Felfedező úton épületeink között. Bp., 1966., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
18521.

Rufpreis:
1 000 HUF

18522.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1954, Építésügyi Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kopott papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
18523.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lyka Károly: A művészetek története. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
18524.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF