Gläser

Zahl der Lose: 249

Quartz Design: üveg bross, jelzéssel, hibátlan, díszdobozban, h: 6 cm
11687.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Quartz Design: üveg bross, jelzéssel, hibátlan, díszdobozban, h: 4,5 cm
11688.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kézzel festett üvegtál, szignózott, kopásokkal, d: 17,5 cm
11689.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kenneth Turner London, kristály mécsestartó, hibátlan, d: 9 cm
11690.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eisch váza, fújt, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11691.

Rufpreis:
3 000 HUF

Üveg gyertyatartó és tálka, kopásnyomokkal, m: 21, d: 13 cm
11692.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olasz design üveg váza és tál, m: 15 cm, 20,5x19,5 cm
11693.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olasz formába öntött üveg kancsó, jelzett, m: 16 cm
11694.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olasz figurális üveg butéla, kézzel készített, dugóval, alján etikettel jelzett, m: 24,5 cm + 4 db anyagában színezett kupicás pohár, az egyik repedéssel, m: 5 cm
11695.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiöntő, kopott, és pohár, m: 14,5 és 13 cm
11696.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lila üveg váza, oldalán aranyszínű, reliefszerű mitológiai jelenetes díszítéssel. Alján jelzett: Karlsbad (Karlovy Vary), Csehszlovákia. Kissé kopott, m: 18,5 cm
11697.

Rufpreis:
3 000 HUF
31

Régi patikai üveg, űrmérték jelzéssel, hibátlan, m: 15,5 cm
11698.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF