Gläser Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915269
11687
443
3400
Glass-objects
Quartz Design: üveg bross, jelzéssel, hibátlan, díszdobozban, h: 6 cm
2915271
11688
443
3400
Glass-objects
Quartz Design: üveg bross, jelzéssel, hibátlan, díszdobozban, h: 4,5 cm
2889851
11689
443
Glass-objects
Kézzel festett üvegtál, szignózott, kopásokkal, d: 17,5 cm
2755592
11690
443
Glass-objects
Kenneth Turner London, kristály mécsestartó, hibátlan, d: 9 cm
2755586
11691
443
Glass-objects
Eisch váza, fújt, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
2686630
11692
443
Glass-objects
Üveg gyertyatartó és tálka, kopásnyomokkal, m: 21, d: 13 cm
2822804
11693
443
Glass-objects
Olasz design üveg váza és tál, m: 15 cm, 20,5x19,5 cm
2822725
11694
443
Glass-objects
Olasz formába öntött üveg kancsó, jelzett, m: 16 cm
2779165
11695
443
Glass-objects
Olasz figurális üveg butéla, kézzel készített, dugóval, alján etikettel jelzett, m: 24,5 cm + 4 db anyagában színezett kupicás pohár, az egyik repedéssel, m: 5 cm
2714082
11696
443
Glass-objects
Kiöntő, kopott, és pohár, m: 14,5 és 13 cm 2919031
11697
443
Glass-objects
Lila üveg váza, oldalán aranyszínű, reliefszerű mitológiai jelenetes díszítéssel. Alján jelzett: Karlsbad (Karlovy Vary), Csehszlovákia. Kissé kopott, m: 18,5 cm 2891230
11698
443
Glass-objects
Régi patikai üveg, űrmérték jelzéssel, hibátlan, m: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF