https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 386
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2899592
31505
443
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1991. "Dr. Papp Simon - A dunántúli olajvidéki osztály első elnöke / OMBKE - Kőolaj-, Földgáz és Vízbányászati Szakosztály 1941-1991" bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2822092
31506
443
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1993. "Fényes Imre Díj" egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású dísztokban (86mm). A Vermes Miklós Alapítvány által 1993-ban életre hívott díjat a fizika tudományterületének kiválóságai részére ítéli oda a kuratórium, első díjazottként Ferenczi György fizikus posztumusz kapta meg. T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2876059
31507
443
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1994. "Tábori püspökség / Ladocsi Gáspár tábori püspök" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Kovács J. (31,39/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos 2811719
31508
443
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
2899465
31509
443
0
36000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (93,31g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
Das Lot is nicht erreichbar
2924158
31510
443
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1997. "VKDSZ - Vízügyi Közszolgáltatási Dolgozók Szakszervezeti Szövetsége / Szakszervezeti Munkáért" jelzett Ag emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással, dísztokban (31,41g/0.925/42mm) T:AU patina, ujjlenyomat 2882928
31511
443
0
9000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1998. "Magyar Hivatalos Közlönykiadó 1998 / Az első hivatalos közlöny megjelenésének 150. évfordulójának emlékére - Magyar Közlöny 1848-1998" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/43mm) T:XF fémpróba miatt anyaghiány, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2924961
31512
443
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1998. "Balatoni borok versenye - Balatonboglár 1998" mázas kerámia emlékérem (115mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2846351
31513
443
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1999. "Szent László" kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem (40mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2918759
31514
443
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
2000. "Rendőrség" kétoldalas ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU (PP) kis patina Adamo BP50 2919447
31515
443
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~2000. "250 ezer km balesetmentes közlekedésért - Volán Érem" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2812621
31516
443
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
2000. "Millenium emlékére - Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged" aranyozott fém emlékérem díszdobozban (42mm) T:1- (PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse