Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 386

31505.

Rufpreis:
3 000 HUF

31506.

Rufpreis:
5 000 HUF

1994. "Tábori püspökség / Ladocsi Gáspár tábori püspök" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Kovács J. (31,39/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
31507.

Rufpreis:
8 000 HUF

31508.

Rufpreis:
1 000 HUF

31509.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1997. "VKDSZ - Vízügyi Közszolgáltatási Dolgozók Szakszervezeti Szövetsége / Szakszervezeti Munkáért" jelzett Ag emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással, dísztokban (31,41g/0.925/42mm) T:AU patina, ujjlenyomat
31510.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

31511.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1998. "Balatoni borok versenye - Balatonboglár 1998" mázas kerámia emlékérem (115mm) T:UNC
31512.

Rufpreis:
2 000 HUF

31513.

Rufpreis:
2 000 HUF

2000. "Rendőrség" kétoldalas ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU (PP) kis patina Adamo BP50
31514.

Rufpreis:
1 000 HUF

~2000. "250 ezer km balesetmentes közlekedésért - Volán Érem" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
31515.

Rufpreis:
1 000 HUF

2000. "Millenium emlékére - Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged" aranyozott fém emlékérem díszdobozban (42mm) T:1- (PP)
31516.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF