Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 386

Osztrák-Magyar Monarchia 1879. "I. Ferenc József és Erzsébet 25 éves házassági évfordulója" fém emlékérem füllel (38mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1879. "Franz Joseph and Elisabeth / 25th Wedding Jubilee Medal" metal commemorative medallion with ear (38mm) C:AU
31396.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1893. "1848. május 21. Szabad hazáért! - A névtelen hősök győzelmének emléke / Szabadság vagy halál" ezüstözött Cu emlékmedál füllel (23mm) T:XF lekopott ezüstözés
31397.

Rufpreis:
6 000 HUF

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32,5mm) T:F patina, ph.
31398.

Rufpreis:
1 000 HUF

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronzh emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32,5mm) T:F ph.
31399.

Rufpreis:
1 400 HUF

1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." bronz emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:AU,XF patina
31400.

Rufpreis:
4 000 HUF

1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF ph
31401.

Rufpreis:
3 000 HUF

1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF kopott aranyozás
31402.

Rufpreis:
3 000 HUF

1908. "Ferenc József / VIRIBUS UNITIS 1848-1908" bronz emlékérem füllel (28mm) T:XF patina
31403.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1916 (?) "Honfoglalás ...-ik évfordulójára / Honalapító őseink emlékére" bronz emlékérem füllel. Szign.: B.Á.J.(?) (34mm) T:XF patina
31404.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1920-1930. "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött bronz plakett, d: 110 mm
31405.

Rufpreis:
8 000 HUF

1930. "Sanctus Emericus (Szent Imre) 1030-1930" ezüstözött fém lemezérem (40mm) keretben (50mm), hátoldalán támasztóval T:AU patina
31406.

Rufpreis:
2 000 HUF

31407.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF