Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2918104
31396
443
11000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1879. "I. Ferenc József és Erzsébet 25 éves házassági évfordulója" fém emlékérem füllel (38mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1879. "Franz Joseph and Elisabeth / 25th Wedding Jubilee Medal" metal commemorative medallion with ear (38mm) C:AU 2918119
31397
443
Numismatik
1893. "1848. május 21. Szabad hazáért! - A névtelen hősök győzelmének emléke / Szabadság vagy halál" ezüstözött Cu emlékmedál füllel (23mm) T:XF lekopott ezüstözés 2923280
31398
443
Numismatik
1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32,5mm) T:F patina, ph. 2918400
31399
443
Numismatik
1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronzh emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32,5mm) T:F ph. 2923112
31400
443
Numismatik
1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." bronz emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:AU,XF patina
2917890
31401
443
Numismatik
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF ph 2916995
31402
443
Numismatik
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF kopott aranyozás 2917942
31403
443
Numismatik
1908. "Ferenc József / VIRIBUS UNITIS 1848-1908" bronz emlékérem füllel (28mm) T:XF patina
2923202
31404
443
Numismatik
~1916 (?) "Honfoglalás ...-ik évfordulójára / Honalapító őseink emlékére" bronz emlékérem füllel. Szign.: B.Á.J.(?) (34mm) T:XF patina 2918889
31405
443
cca 1920-1930. "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött bronz plakett, d: 110 mm
2875865
31406
443
Numismatik
1930. "Sanctus Emericus (Szent Imre) 1030-1930" ezüstözött fém lemezérem (40mm) keretben (50mm), hátoldalán támasztóval T:AU patina 2798651
31407
443
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF