Umschläge mit Münzen und Banknoten

Zahl der Lose: 295

Nagy-Britannia / Wales 1990. 1P Ni-sárgaréz felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC Great Britain / Wales 1990. 1 Pound Ni-brass in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30267.

Rufpreis:
2 000 HUF

Namíbia 1993. 1D felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC Namibia 1993. 1 Dollar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30268.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nepál 1975. 5p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:XF Nepal 1975. 5 Paisa in envelope with stamp and cancellation, with German description C:XF
30269.

Rufpreis:
1 200 HUF

NDK 1984A 20pf, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC GDR 1984A 20 Pfennig in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30270.

Rufpreis:
1 200 HUF

NSZK 1958F 2M aranyozott Cu-Ni "Max Planck" érmés borítékon bélyegzős bélyeggel, német nyelvű leírással T:2 GFR 1958F 2 Mark gilt Cu-Ni "Max Planck" in coin letter with stamp with description in German C:XF
30271.

Rufpreis:
1 600 HUF

Német Szövetségi Köztársaság 1985G 5M Cu-Ni "150 éves a Német Vasút" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:AU patina Federal Republic Germany 1985G 5 Mark Cu-Ni "150th Anniversary - German Railroad" in coin envelope with stamps and cancellation C:AU patina Krause KM#163
30272.

Rufpreis:
1 600 HUF

Németország 1992. "Lothar Matthäus" fém emlékérem, sorszámozott érmés bélyeges boríték elsőnapi bélyegzővel T:PP fo., patina Germany 1992. "Lothar Matthäus" metal medallion, numbered coin letter with stamp and cancellation C:PP spotted, patina
30273.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nicaragua 1983. 50c acél felbélyegzett borítékon, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:AU Nicaragua 1983. 50 Centavos steel in envelope with stamp, with German description C:AU
30274.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nicaragua 1983. 1C Cu-Ni felbélyegzett borítékon, bélyegzéssel, német nyelvű leírással (leírás sérült) T:1 kis patina Nicaragua 1983. 1 Cordoba Cu-Ni in envelope with stamp, with German description (description damaged) C:UNC small patina
30275.

Rufpreis:
1 000 HUF

Niger felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, benne Nyugat Afrikai Államok 1989. 50Fr, német nyelvű leírással T:1 Niger in envelope with stamp and cancellation, in it West African States 1989. 50 Francs with German language description C:UNC
30276.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nigéria 1974. 1k felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Nigeria 1974. 1 Kobo in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30277.

Rufpreis:
1 000 HUF

Niuafo'ou benne Tonga 1975. 2s Br érme felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:UNC Niuafo'ou with Tonga 1975. 2 Seniti Br coin in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC
30278.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF