https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 110
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2774505
12361
443
0
11000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
5 db MOM vekker nem működnek
Das Lot is nicht erreichbar
2793021
12362
443
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2844784
12363
443
0
46000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2920187
12364
443
0
10000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik rugós óraszerkezet ébresztő funkcióval, látványos szerkezettel, sérült zománc számlappal 8 cm Működik
Das Lot is nicht erreichbar
2914682
12365
443
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Regulator faházas falióra. Lóalakos oromdísze levált, szép állapotú, kulcsa megvan, nem kipróbált, 66x30x14 cm 2916158
12366
443
0
3000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Parasztóra. 2 súllyal, korának megfelelő állapotban, hiányos 2924012
12367
443
0
3600
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Schmeckenbecker forgóingás óra, fa talpon, búrával, nem kipróbált, m: 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2924292
12368
443
0
2000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Szovjet ébresztő óra, elektromos, nem kipróbált, 13x10x5,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2835742
12369
443
0
3000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Art deco kandallóóra ház, fa, 13x45x24 cm 2920856
12370
443
0
260000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Mont Blanc Star női karóra, 2023.12-04-ig érvényes garanciával, leírással, díszdobozban
Das Lot is nicht erreichbar
2921503
12371
443
0
5000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Junghans vekkeróra, nem jár, jelzéssel, m: 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2889133
12372
443
0
1800
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Kis asztali óra üvegtest foglalattal, nem jár, kopással, m: 4 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse