https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 110

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
5 db MOM vekker nem működnek
1
12361.

5 db MOM vekker nem működnek

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
1
12362.

Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm
1
12363.

Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik rugós óraszerkezet ébresztő funkcióval, látványos szerkezettel, sérült zománc számlappal 8 cm Működik
1
12364.

Antik rugós óraszerkezet ébresztő funkcióval, látványos szerkezettel, sérült zománc számlappal 8 cm Működik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Regulator faházas falióra. Lóalakos oromdísze levált, szép állapotú, kulcsa megvan, nem kipróbált, 66x30x14 cm
1
12365.

Regulator faházas falióra. Lóalakos oromdísze levált, szép állapotú, kulcsa megvan, nem kipróbált, 66x30x14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Parasztóra. 2 súllyal, korának megfelelő állapotban, hiányos
1
12366.

Parasztóra. 2 súllyal, korának megfelelő állapotban, hiányos

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Schmeckenbecker forgóingás óra, fa talpon, búrával, nem kipróbált, m: 25 cm
1
12367.

Schmeckenbecker forgóingás óra, fa talpon, búrával, nem kipróbált, m: 25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjet ébresztő óra, elektromos, nem kipróbált, 13x10x5,5 cm
1
12368.

Szovjet ébresztő óra, elektromos, nem kipróbált, 13x10x5,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Art deco kandallóóra ház, fa, 13x45x24 cm
1
12369.

Art deco kandallóóra ház, fa, 13x45x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mont Blanc Star női karóra, 2023.12-04-ig érvényes garanciával, leírással, díszdobozban
1
12370.

Mont Blanc Star női karóra, 2023.12-04-ig érvényes garanciával, leírással, díszdobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Junghans vekkeróra, nem jár, jelzéssel, m: 16,5 cm
1
12371.

Junghans vekkeróra, nem jár, jelzéssel, m: 16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kis asztali óra üvegtest foglalattal, nem jár, kopással, m: 4 cm
1
12372.

Kis asztali óra üvegtest foglalattal, nem jár, kopással, m: 4 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse