1926 Gödöllő, szegénységi bizonyítvány, vitéz Endre László (1895-1946) főszolgabíró, szélsőjobboldali politikus autográf aláírásával. (A Fajvédő Szocialista Párt egyik alapítója, 1938-tól Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye alispánja, 1944 áprilisától a Sztójay-kormány belügyi államtitkára. A német megszállás alatt együttműködött a magyarországi zsidók deportálásában. 1946-ban háborús bűnösként kivégezték.)
1929-1932 Bp., Prókay Erzsébet polgári leányiskolai tanuló munkái: népművészeti és egyéb díszítőminták, motívumok; hímzésminták, vázlatok, stb.; összesen kb. 30 db. Vegyes technika, papír. Különböző méretekben. + Az Ifjú Polgárok Lapja által meghirdetett kézimunka-pályázaton való részvételért kiállított oklevél.
1931 Berlin, Seiber Mária (19?-1975) zongoraművész, Keresztury Dezső (1904-1996) író, politikus későbbi feleségének előjegyzési naptára, nagyon sok bejegyzéssel Keresztury Dezsőre vonatkozóan és néhány feljegyzéssel a berlini Collegium Hungaricummal kapcsolatban, többek közt egy Kosztolányi estről. Több beazonosításra, megfejtésre váró névvel, feljegyzéssel. Vászonkötésben, sérült gerinccel. Kultúrtörténeti ritkaság!