Flohmarkt

Zahl der Lose: 601

Buzsáki boszorkányos hímzett, terítő, halvány zöld anyag, rózsaszín és zöld fonal, hibátlan, 75x48 cm
12596.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Mezőségi hímzett, terítő, fehér anyag, piros fényes fonal, hibátlan, 82x35 cm
12597.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mezőségi hímzett, terítő, fehér anyag, piros fényes fonal, hibátlan, 46x46 cm
12598.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

2db bronz fogas, korrodálódott, kopott, 30x24 cm
12599.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Capodimonte jelzéssel fiú és lány pár szobor, műgyanta(?), sérüléssel, m: 24,5 cm
12600.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olasz ezüstlemezzel borított szőlő szobor, jelzéssel, kopással, h: 32 cm, m: 19 cm
12601.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Bronz dísztál bronz foglalatban, szép állapotban, jelzés nélkül, falra akasztható, d: 25,5 cm
12602.

Rufpreis:
6 000 HUF

Doboznyi vegyes bizsu tétel: óraszíjak, fülbevalók, nyakláncok, karkötők
12603.

Rufpreis:
4 000 HUF

12604.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Retró fém szalvétatartó, kopásokkal, m: 10 cm
12605.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi elektromos eszköz, távírógép vagy mérőműszer (?). XX. sz. első fele. Tartozékaival, eredeti fa dobozában, korának megfelelő állapotban, sérülésekkel. 25,5x14x12,5 cm
12606.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12607.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF