Flohmarkt Zahl der Lose: 601
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2781361
12596
443
8500
Flea Market
Buzsáki boszorkányos hímzett, terítő, halvány zöld anyag, rózsaszín és zöld fonal, hibátlan, 75x48 cm
2781366
12597
443
Flea Market
Mezőségi hímzett, terítő, fehér anyag, piros fényes fonal, hibátlan, 82x35 cm
2781369
12598
443
Flea Market
Mezőségi hímzett, terítő, fehér anyag, piros fényes fonal, hibátlan, 46x46 cm
2747053
12599
443
Flea Market
2db bronz fogas, korrodálódott, kopott, 30x24 cm
2903561
12600
443
Flea Market
Capodimonte jelzéssel fiú és lány pár szobor, műgyanta(?), sérüléssel, m: 24,5 cm
2903663
12601
443
Flea Market
Olasz ezüstlemezzel borított szőlő szobor, jelzéssel, kopással, h: 32 cm, m: 19 cm 2893249
12602
443
Flea Market
Bronz dísztál bronz foglalatban, szép állapotban, jelzés nélkül, falra akasztható, d: 25,5 cm 2893166
12603
443
Flea Market
Doboznyi vegyes bizsu tétel: óraszíjak, fülbevalók, nyakláncok, karkötők 2814023
12604
443
Flea Market
2813996
12605
443
Flea Market
Retró fém szalvétatartó, kopásokkal, m: 10 cm
2853143
12606
443
Flea Market
Régi elektromos eszköz, távírógép vagy mérőműszer (?). XX. sz. első fele. Tartozékaival, eredeti fa dobozában, korának megfelelő állapotban, sérülésekkel. 25,5x14x12,5 cm
2744072
12607
443
Flea Market
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF