Flohmarkt Zahl der Lose: 601
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2902614
12716
443
Flea Market
Japán színházi látcső, összecsukható, eredeti dobozában, nagyon szép állapotban 2902612
12717
443
Flea Market
2 db réz kürt Dona jelzéssel 25 cm 2919061
12718
443
2200
Flea Market
Vegyes irodai szerek: számológépes egérpad, tollak, stb,
2904339
12719
443
Flea Market
Gazdagon díszített bronz váza pár, címkével jelzett, szép állapotú, m: 29,5 cm
2904463
12720
443
Flea Market
Réz karaffa pár, jelzés nélkül, m: 16 cm 2583155
12721
443
Flea Market
Art deco alpakka citromfacsaró, jelzés nélkül, kopott, m: 17,5 cm
2599677
12723
443
Flea Market
Tacskó formájú késbak, 6db, plexi, kopásnyomokkal h:10cm
2675485
12724
443
Flea Market
2675186
12725
443
Flea Market
Fém gyertyatartó, fa baluszterrel, kopásnyomokkal, m: 30 cm
2889690
12726
443
Flea Market
Mennyezeti lámpa súly, fém, kis kopással, m: 13 cm
2889481
12727
443
Flea Market
Maelzel metronóm, szép állapotban, verettel jelzett, működik, m: 22,5 cm 2817860
12728
443
Flea Market
Olaj, ecet és fűszertartó, 4 részes, asztali állvánnyal. Üveg, fém. 18,5x17x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF