Suri jelzéssel: Indián törzsfőnök. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben.... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Suri-jelzessel-Indian-torzsfonok-Olaj-karton-Dekorativ-fakeretben-30x25-cm~II2920038
2920038
10558
443
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Suri jelzéssel: Indián törzsfőnök. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 30x25 cm
: pk