Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2924686
10678
443
Ex libris - small-graphics
cca 1920 Kós Károly: Déva vára. Linómetszet, papír, jelezve, 6x7 cm 2924740
10679
443
Ex libris - small-graphics
1974 Andruskó Károly (1915-2008): Újévi üdvözlet. Linómetszet, hátoldalon dedikált, 15x11 cm 2924769
10680
443
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila: Lékó Adalbert ex librise, 12x9 cm 2916868
10681
443
Ex libris - small-graphics
Andruskó Károly (1915-2008): Kubikosélet - baráberélet. Zenta 1967. 64 fametszettel. Sorszámozott.Aláírt
2866473
10682
443
900
Ex libris - small-graphics
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): 2 db metszet reprodukció 10x14 cm 2734434
10683
443
Ex libris - small-graphics
Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm 2848833
10684
443
Ex libris - small-graphics
Monori Kovács Jenő (1884-?), 2 db szecessziós ex libris terv: Vajda Béla könyve és Martini Vilmos könyve, 1910 körül. Ceruza, tus, papír, jelzés nélkül, 10,5x7,5 és 10,5x12,5 cm 2915963
10685
443
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Dr. Gombos László (csillagjegyek). Fametszet, papír. Jelzés nélkül (hátoldalán feliratozott). 13x18,5 cm 2915958
10686
443
Ex libris - small-graphics
Vincze László (1934-2020): Karácsonyi alkalmi kisgrafika, 2010. Linómetszet, papír, jelzett, Vincze László autográf soraival, lap teteje kartonra kasírozva. 11,5x16,5 cm
2915956
10687
443
Ex libris - small-graphics
Vincze László (1934-2020): Karácsonyi alkalmi kisgrafika, 2011. Linómetszet, papír, jelzett, Vincze László autográf soraival, lap teteje kartonra kasírozva. 13,5x11,5 cm
2915954
10688
443
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941- ): Ex libris, brili sex Dr. Gombos László (Mona Lisa). Rézkarc, papír, jelzett, 58/100 számozással, 14×10 cm
2916063
10689
443
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Menyhárt József, Meskó Anna-Póka György, Fery Antal, Várkonyi Károly stb.): 10 db ex libris Dr. Gombos László. Klf. technikák, papír. Jelzés nélkül v. jelzett a dúcon (hátoldalán alkotók nevével feliratozott). 6x5 és 14x7,5 cm közötti méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF