ca 1910 Székely Aladár (1870-1940) budapesti fényképészeti műintézetében készült hölgy portré, keményhátú fotó, kissé kopott, karton szélén apró sérüléssel, 16,5x10,5 cm
cca 1938 A Magyar Nemzeti Szövetség irodája, irredenta "Nem! Nem! Soha!" zászlóval és Nagy-Magyarország térképpel, a kép jobb oldalán Csóra Simon eszperantó vezető; fotó, jó állapotban, 17,5x11,5 cm
1935 Balatonföldvár, csoportos balatoni üdülés képei (fiatal hölgyek a parton, vitorláson, stb.), 10 db fotó, 11x8,5 cm méretben; zsinórfűzéses albumban, az első oldalon Erődi-Harrach Tihamér (1885-1947) országgyűlési képviselő, kormányfőtanácsos autográf ajándékozási soraival és aláírásával, 21x15 cm
cca 1930-1955 Eger, műtermi felvételek katonákról, a Fotó-Gráf műterem hagyatékából 20 db vintage üveglemez NEGATÍV, van közöttük hibás is, egy felvétel reprodukció régebbi katonaképről, 6x9 cm és 12x16 cm között