Flohmarkt Zahl der Lose: 591
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895995
12850
441
Flea Market
Paraszt stílusú kerámia tartó polc. Faragott fa. 86 cm 2895018
12851
441
Flea Market
Réz mozsár, törővel d: 14 cm, m: 12 cm 2897629
12852
441
3400
Flea Market
Modern konyhai és levél mérlegek, egyik eredeti dobozában
2895024
12853
441
Flea Market
Zománcozott fém bögre, jelzett: Fleischmann Mödling, Ausztria, XX. sz. első fele. Korának megfelelő zománcsérülésekkel, m: 15 cm, 1/2 l
2895014
12854
441
Flea Market
Abakusz, fa és fém, 25x23 cm
2791635
12855
441
Flea Market
Tutanhamon büszt, festett gipsz, sérült, m: 13 cm
2791666
12856
441
Flea Market
Disneyland Paris "Uncle Sam" kalap, szövet, jelzett, d: 32 cm
2845882
12857
441
Flea Market
Samsara Guerlain Paris eau de toilette, 100 ml, hiányos tartalommal 2896029
12858
441
Flea Market
Nagyméretű képeslap- / fotóalbum, virágmintás vászonborítással, csipke díszítéssel, 33x30 cm 2896689
12859
441
Flea Market
Hordozható rádió retró designnal. Hálózati kábel nélkül, elemmel is működtethető (6 x Baby (C) elem). Nincs kipróbálva. Kis kopásnyomokkal, 31x25x8 cm
2898252
12860
441
3800
Flea Market
Bolha tétel, 3 db: Hagenuk vezeték nélküli vonalas telefon, adapterrel, használt állapot + TM-032 Wireless (vezeték nélküli) fejhallgató, jó állapotban, USB-vel, eredeti dobozában + Retró higanyos fali hőmérő, kopásnyomokkal. Vegyes méretben, nincsenek kipróbálva.
2899236
12861
441
3400
Flea Market
Falióra tokokhoz tartozó díszítőelemek, csúcsdíszek, közte 2 db összeillő, szépen faragott oromdísz; vegyes méretben és állapotban, összesen kb. 20 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF