Flohmarkt

Zahl der Lose: 591

Paraszt stílusú kerámia tartó polc. Faragott fa. 86 cm
12850.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réz mozsár, törővel d: 14 cm, m: 12 cm
12851.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Modern konyhai és levél mérlegek, egyik eredeti dobozában
12852.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zománcozott fém bögre, jelzett: Fleischmann Mödling, Ausztria, XX. sz. első fele. Korának megfelelő zománcsérülésekkel, m: 15 cm, 1/2 l
12853.

Rufpreis:
1 200 HUF

Abakusz, fa és fém, 25x23 cm
12854.

Abakusz, fa és fém, 25x23 cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Tutanhamon büszt, festett gipsz, sérült, m: 13 cm
12855.

Rufpreis:
2 000 HUF

Disneyland Paris "Uncle Sam" kalap, szövet, jelzett, d: 32 cm
12856.

Rufpreis:
2 000 HUF

Samsara Guerlain Paris eau de toilette, 100 ml, hiányos tartalommal
12857.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagyméretű képeslap- / fotóalbum, virágmintás vászonborítással, csipke díszítéssel, 33x30 cm
12858.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hordozható rádió retró designnal. Hálózati kábel nélkül, elemmel is működtethető (6 x Baby (C) elem). Nincs kipróbálva. Kis kopásnyomokkal, 31x25x8 cm
12859.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bolha tétel, 3 db: Hagenuk vezeték nélküli vonalas telefon, adapterrel, használt állapot + TM-032 Wireless (vezeték nélküli) fejhallgató, jó állapotban, USB-vel, eredeti dobozában + Retró higanyos fali hőmérő, kopásnyomokkal. Vegyes méretben, nincsenek kipróbálva.
12860.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Falióra tokokhoz tartozó díszítőelemek, csúcsdíszek, közte 2 db összeillő, szépen faragott oromdísz; vegyes méretben és állapotban, összesen kb. 20 db
12861.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF