Flohmarkt

Zahl der Lose: 591

Rendőr gumibot, bőr fogóval, kopásokkal, h: 38 cm
12789.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dohányzással, pipázással kapcsolatos gyűjtemény érdekes tételekkel, cca 25 darabos, közte jelzett angol pipák, alkatrészek eredeti tokban, pipatartó öv, bőr szivartartó, stb., vegyes állapot
12790.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

2 darab porcelán baba, jelzéssel, szép állapotban, m: 40 cm
12791.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi festett fa klumpa pár, kopásokkal, jelzés nélkül, h 31 cm
12792.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1960 Rendőr lámpa, német, piros, narancssárga és zöld bakelit fényszínezőkkel, szép állapotban, m: 33,5 cm
12793.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Díszes antik öntöttvas fényképkeret, sérült akasztó résszel, jelzés nélkül, m: 32 mm
12794.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virág formájú gyertyatartó, kovácsolt vas testtel, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 20 cm
12795.

Rufpreis:
2 000 HUF

Férfi alakkal díszített öntöttvas kis kínáló, tartóval, jelzés nélkül, d: 10,5 cm
12796.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ékszeres dobozka fém szerelékkel, műkő, kopásokkal, 6,5x5,5x5 cm
12797.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquael oxyboost 100 levegőztető felszerelés, nincs kipróbálva
12798.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aquael Miniboost 100 levegőztető felszerelés, táskában, nincs kipróbálva
12799.

Rufpreis:
1 600 HUF

5 darab új filmes DVD, közte Harry Potter, Tarzan, A Karib-tenger kalózai
12800.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF