Flohmarkt Zahl der Lose: 591
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2898629
12789
441
Flea Market
Rendőr gumibot, bőr fogóval, kopásokkal, h: 38 cm 2898686
12790
441
15000
Flea Market
Dohányzással, pipázással kapcsolatos gyűjtemény érdekes tételekkel, cca 25 darabos, közte jelzett angol pipák, alkatrészek eredeti tokban, pipatartó öv, bőr szivartartó, stb., vegyes állapot 2898856
12791
441
Flea Market
2 darab porcelán baba, jelzéssel, szép állapotban, m: 40 cm 2898848
12792
441
Flea Market
Régi festett fa klumpa pár, kopásokkal, jelzés nélkül, h 31 cm 2898926
12793
441
15000
Flea Market
cca 1960 Rendőr lámpa, német, piros, narancssárga és zöld bakelit fényszínezőkkel, szép állapotban, m: 33,5 cm
2899004
12794
441
Flea Market
Díszes antik öntöttvas fényképkeret, sérült akasztó résszel, jelzés nélkül, m: 32 mm 2899044
12795
441
Flea Market
Virág formájú gyertyatartó, kovácsolt vas testtel, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 20 cm
2899140
12796
441
Flea Market
Férfi alakkal díszített öntöttvas kis kínáló, tartóval, jelzés nélkül, d: 10,5 cm 2899158
12797
441
Flea Market
Ékszeres dobozka fém szerelékkel, műkő, kopásokkal, 6,5x5,5x5 cm
2899267
12798
441
Flea Market
Aquael oxyboost 100 levegőztető felszerelés, nincs kipróbálva
2899257
12799
441
Flea Market
Aquael Miniboost 100 levegőztető felszerelés, táskában, nincs kipróbálva 2899274
12800
441
Flea Market
5 darab új filmes DVD, közte Harry Potter, Tarzan, A Karib-tenger kalózai
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF