Foto

Zahl der Lose: 403

Kalapos urak társasága (lóversenyen v. más sporteseményen) a XX. sz. elején, 2 db kartonra kasírozott fotó, 18x12 cm
14023.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Nagy Arthur, Léva 2 db kabinetfotó 9x16 cm
14024.

Rufpreis:
2 400 HUF

1893 Gyulafehérvár (Alba Iulia), zászlószentelési ünnepség, csoportkép elegáns hölgyekkel és urakkal, díszegyenruhás tűzoltókkal, többükön kitüntetéssel (civil ruhát viselőkön is); keményhátú fotó Csejdy Lajos fényképészeti műterméből, feliratozva, kissé viseltes, sérült állapotban, 20,5x13 cm
14025.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1880-1910 össz 8 db nagy méretű keményhátú portré fotó, magyar (Kozmata/Bp., Kozics Ede/Pozsony és Pete Gyula/Székesfehérvár) és külföldi műtermekből (Schädler/Sarajevo, Augustob Baroni Riva/Trentino stb.). Részben kopott. 17x11 és 21x13 cm közötti méretekben
14026.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mai Manó vizitkártya
14027.

Mai Manó vizitkártya

Rufpreis:
1 800 HUF

1902 Oroszvár (Rusovce), a későbbi Lónyay, korábbi Zichy-kastély kertje és parkja beazonosítandó hölgyekkel és egyenruhásokkal, össz. 6 db keményhátú fotó, jelzés nélkül, 2 db hátoldalán feliratozott ("Oroszvár 1902), részben kissé foltos, 18x13 cm körüli méretekben.
14028.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1900 Hölgy borospohárral, keményhátú kabinetfotó Hamedli Gyula pécsi műterméből, 21x11 cm
14029.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880-1900 Kb 30 db régi vizitkártya benne katonai papírkép is
14030.

Rufpreis:
2 800 HUF
11

cca 1890 11 db kabinetfotó festményekről, szobrokról 11x17 cm
14031.

Rufpreis:
2 000 HUF

1984-1985 Zenével kapcsolatos negatívok, Sikonda Jazztábor, Debreceni Jazz Napok, Kőszegi IMKE, LGT, Paul Motian Trio
14032.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1910 Vegyes keményhátú gyerekfotó tétel, 6 db, 16x11 cm és 10x6 cm közötti méretben
14033.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-1920 Vegyes fotó tétel, 8 db, közte keményhátú fotók, és 2 fotólap, benne 2 katonafotóval, 16x10 cm és 10x6 cm közötti méretben
14034.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF