Foto Zahl der Lose: 403
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2875192
14023
441
Photo
Kalapos urak társasága (lóversenyen v. más sporteseményen) a XX. sz. elején, 2 db kartonra kasírozott fotó, 18x12 cm
2886174
14024
441
Photo
cca 1900 Nagy Arthur, Léva 2 db kabinetfotó 9x16 cm
2833823
14025
441
Photo
1893 Gyulafehérvár (Alba Iulia), zászlószentelési ünnepség, csoportkép elegáns hölgyekkel és urakkal, díszegyenruhás tűzoltókkal, többükön kitüntetéssel (civil ruhát viselőkön is); keményhátú fotó Csejdy Lajos fényképészeti műterméből, feliratozva, kissé viseltes, sérült állapotban, 20,5x13 cm
2899163
14026
441
Photo
cca 1880-1910 össz 8 db nagy méretű keményhátú portré fotó, magyar (Kozmata/Bp., Kozics Ede/Pozsony és Pete Gyula/Székesfehérvár) és külföldi műtermekből (Schädler/Sarajevo, Augustob Baroni Riva/Trentino stb.). Részben kopott. 17x11 és 21x13 cm közötti méretekben 2897233
14027
441
Photo
2899108
14028
441
Photo
1902 Oroszvár (Rusovce), a későbbi Lónyay, korábbi Zichy-kastély kertje és parkja beazonosítandó hölgyekkel és egyenruhásokkal, össz. 6 db keményhátú fotó, jelzés nélkül, 2 db hátoldalán feliratozott ("Oroszvár 1902), részben kissé foltos, 18x13 cm körüli méretekben. 2898801
14029
441
Photo
cca 1900 Hölgy borospohárral, keményhátú kabinetfotó Hamedli Gyula pécsi műterméből, 21x11 cm 2903038
14030
441
Photo
cca 1880-1900 Kb 30 db régi vizitkártya benne katonai papírkép is 2792013
14031
441
Photo
cca 1890 11 db kabinetfotó festményekről, szobrokról 11x17 cm
2904797
14032
441
Photo
1984-1985 Zenével kapcsolatos negatívok, Sikonda Jazztábor, Debreceni Jazz Napok, Kőszegi IMKE, LGT, Paul Motian Trio
2904094
14033
441
Photo
cca 1910 Vegyes keményhátú gyerekfotó tétel, 6 db, 16x11 cm és 10x6 cm közötti méretben 2904069
14034
441
Photo
cca 1910-1920 Vegyes fotó tétel, 8 db, közte keményhátú fotók, és 2 fotólap, benne 2 katonafotóval, 16x10 cm és 10x6 cm közötti méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF