Foto

Zahl der Lose: 403

cca 1960-1970 Pajtás egy példányban készült miniautó, fotó, 5×6,5 cm
13987.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1870-1910 össz 13 db keményhátú portré fotó, magyar (M. Funk/Temesvár, Brückner J/Sopron, Fodor/Pécs, Eisbl és Pietsch/Bp.) és külföldi, többségében bécsi műtermekből, egyik kisbaba portré Dr. Szekely (Székely József) bécsi műterméből. Részben kopott, egyik bécsi fotó körbevágva. 11x7 cm körüli méretekben
13988.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1870 Weszely, férfiportré, keményhátú fotó Doctor és Kozmata pesti műterméből, 10,5×6,5 cm
13989.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Gyerekporték, 3 db fotólap, kis felületi hibákkal, 13,5×8,5 cm
13990.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Eckermann Ede, a m. kir. állami hidak igazgatóságának elnöke, keményhátú kabinetfotó Brunhuber Géza budapesti műterméből, jó állapotban, 16,5x10,5 cm
13991.

Rufpreis:
1 600 HUF

Autókat, buszokat ábrázoló fotók, 40 db, vegyes méretben és állapotban
13992.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nőket és lányokat ábrázoló vegyes (régi és modern) fotók, 33 db, vegyes méretben és állapotban
13993.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1910 9 db régi keményhátú portréfotó budapesti (Erdős Sándor, Rozgonyi, Herz Henrik stb.) és egyéb magyar műtermekből (Kumpf Antal/Magyaróvár, Lobenwein Harald/Sopron, Szigeti/Székesfehérvár) és 1 db jelzés nélküli fotó, kopott, részben kissé sérült 10,5x6,5 és 16x8 cm közötti méretekben
13994.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 3 db néprajzi jellegű fotó szántás, népviselet, stb 14x11 cm-ig
13995.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-1920 Férfi versenykerékpárral, kartonra ragasztott fotó, sérült, törésnyommal, 18×13 cm
13996.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1920-1930 Régi lakásbelsők, 2 db fotó, 12×16 és 17×23 cm
13997.

Rufpreis:
2 000 HUF

1896 Bp., Ezredéves Országos Kiállítás, K. u C. Popoff-Tea pavilon az Iparcsarnokban (mellette a Gschwindt pavilon részlete látható), fotó, 16,5x12 cm
13998.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF