cca 1870-1910 össz 13 db keményhátú portré fotó, magyar (M. Funk/Temesvár, Brückner J/Sopron, Fodor/Pécs, Eisbl és Pietsch/Bp.) és külföldi, többségében bécsi műtermekből, egyik kisbaba portré Dr. Szekely (Székely József) bécsi műterméből. Részben kopott, egyik bécsi fotó körbevágva. 11x7 cm körüli méretekben
cca 1910 Eckermann Ede, a m. kir. állami hidak igazgatóságának elnöke, keményhátú kabinetfotó Brunhuber Géza budapesti műterméből, jó állapotban, 16,5x10,5 cm
cca 1900-1910 9 db régi keményhátú portréfotó budapesti (Erdős Sándor, Rozgonyi, Herz Henrik stb.) és egyéb magyar műtermekből (Kumpf Antal/Magyaróvár, Lobenwein Harald/Sopron, Szigeti/Székesfehérvár) és 1 db jelzés nélküli fotó, kopott, részben kissé sérült 10,5x6,5 és 16x8 cm közötti méretekben