https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Fotoapparaten, Kameras, Zubehör

Zahl der Lose: 50

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, FED 1:3,5 f=50 mm objektívvel, nem kipróbált
1
12508.

FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, FED 1:3,5 f=50 mm objektívvel, nem kipróbált

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Régi orosz Jupiter 9 fényképezőgép objektív tokban, tokja sérült
1
12509.

Régi orosz Jupiter 9 fényképezőgép objektív tokban, tokja sérült

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
32
 
Zenit fényképezőgéphez való Helios-44M-4 objektív tokjában, penészes
1
12510.

Zenit fényképezőgéphez való Helios-44M-4 objektív tokjában, penészes

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kodascope Eight Model 4 filmvetítő gép, tárcsával, nincs kipróbálva, szép állapotban, m: 28 cm
1
12511.

Kodascope Eight Model 4 filmvetítő gép, tárcsával, nincs kipróbálva, szép állapotban, m: 28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lubitel 2 T-22 4,5/75 fényképezőgép, tokkal, szép állapotban, nincs kipróbálva
1
12512.

Lubitel 2 T-22 4,5/75 fényképezőgép, tokkal, szép állapotban, nincs kipróbálva

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
12
 
Pentona fényképezőgép Meyer Priomat Trioplan 3,5/45 objektívvel, tokjában, Kodalux fénymérővel, nincs kipróbálva, kopásokkal
1
12513.

Pentona fényképezőgép Meyer Priomat Trioplan 3,5/45 objektívvel, tokjában, Kodalux fénymérővel, nincs kipróbálva, kopásokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Zeiss Ikon Contax fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Sonnar 50mm f/2 objektívvel, tokjában, nincs kipróbálva
1
12514.

Zeiss Ikon Contax fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Sonnar 50mm f/2 objektívvel, tokjában, nincs kipróbálva

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
12
 
Analóg fényképezőgép. CMI 35 jelzésű fixfókuszú, Honeywell Strobonar 100 vakuval, Made in Taiwan,eredeti lencsevédővel, jó dekorációs állapotban, kopásokkal, NEM Kipróbált!
1
12515.

Analóg fényképezőgép. CMI 35 jelzésű fixfókuszú, Honeywell Strobonar 100 vakuval, Made in Taiwan,eredeti lencsevédővel, jó dekorációs állapotban, kopásokkal, NEM Kipróbált!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Analóg fényképezőgép. ,,Skolvnik"(??) tipusú,normál fix fókuszú, vintage szovjet analóg fényképezőgép, vadonatúj-eredeti bőr nyakszijjal, kopásokkal, felhúzható ,jó állapotban,.NEM Kipróbált!
1
12516.

Analóg fényképezőgép. ,,Skolvnik"(??) tipusú,normál fix fókuszú, vintage szovjet analóg fényképezőgép, vadonatúj-eredeti bőr nyakszijjal, kopásokkal, felhúzható ,jó állapotban,.NEM Kipróbált!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, jó állapotban
1
12517.

FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pentacon 4/300 (300 mm f/4) objektív, sapkával, eredeti bőr tokjában, az objektív két lencse között gombás, h: 25 cm
1
12518.

Pentacon 4/300 (300 mm f/4) objektív, sapkával, eredeti bőr tokjában, az objektív két lencse között gombás, h: 25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20 objektív, sapkával, bőr tokban, sorozatszám: 7283673, sérült lencse
1
12519.

Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20 objektív, sapkával, bőr tokban, sorozatszám: 7283673, sérült lencse

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
5
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse