Fotoapparaten, Kameras, Zubehör Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2898645
12508
441
Cameras, film, accesories
FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, FED 1:3,5 f=50 mm objektívvel, nem kipróbált 2898635
12509
441
Cameras, film, accesories
Régi orosz Jupiter 9 fényképezőgép objektív tokban, tokja sérült 2898637
12510
441
Cameras, film, accesories
Zenit fényképezőgéphez való Helios-44M-4 objektív tokjában, penészes 2898971
12511
441
Cameras, film, accesories
Kodascope Eight Model 4 filmvetítő gép, tárcsával, nincs kipróbálva, szép állapotban, m: 28 cm
2897401
12512
441
Cameras, film, accesories
Lubitel 2 T-22 4,5/75 fényképezőgép, tokkal, szép állapotban, nincs kipróbálva 2897428
12513
441
Cameras, film, accesories
Pentona fényképezőgép Meyer Priomat Trioplan 3,5/45 objektívvel, tokjában, Kodalux fénymérővel, nincs kipróbálva, kopásokkal 2897455
12514
441
Cameras, film, accesories
Zeiss Ikon Contax fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Sonnar 50mm f/2 objektívvel, tokjában, nincs kipróbálva 2896457
12515
441
Cameras, film, accesories
Analóg fényképezőgép. CMI 35 jelzésű fixfókuszú, Honeywell Strobonar 100 vakuval, Made in Taiwan,eredeti lencsevédővel, jó dekorációs állapotban, kopásokkal, NEM Kipróbált!
2896461
12516
441
Cameras, film, accesories
Analóg fényképezőgép. ,,Skolvnik"(??) tipusú,normál fix fókuszú, vintage szovjet analóg fényképezőgép, vadonatúj-eredeti bőr nyakszijjal, kopásokkal, felhúzható ,jó állapotban,.NEM Kipróbált!
2868598
12517
441
Cameras, film, accesories
FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, jó állapotban 2862004
12518
441
Cameras, film, accesories
Pentacon 4/300 (300 mm f/4) objektív, sapkával, eredeti bőr tokjában, az objektív két lencse között gombás, h: 25 cm 2866465
12519
441
Cameras, film, accesories
Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20 objektív, sapkával, bőr tokban, sorozatszám: 7283673, sérült lencse Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF