Gläser Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2871964
11602
440
Glass-objects
Cseh sommerso üveg kínáló, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 13 cm 2871991
11603
440
3800
Glass-objects
Murano, buborékos váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 18 cm 2824621
11604
440
3200
Glass-objects
Muránói dísztálka, kézzel festett, plasztikus virágszirmokkal, aranyozott, jelzés nélkül, hibátlan, d: 9,5 cm
2740840
11605
440
Glass-objects
Likőrös üveg dugó, m: 10 cm, d: 24mm
2864173
11606
440
Glass-objects
Bíbor színű metszett üveg váza. Hibátlan 22 cm
2665775
11607
440
Glass-objects
Karneválüveg, tálka, öntött, irizáló réteggel festett üveg, Egyesült Királyság, Fenton. Hibátlan. Jelzés nélkül. D: 16,5 cm
2837475
11608
440
Glass-objects
Kristály kínáló tál. Hibátlan. d: 15 cm, m: 9 cm
2893096
11609
440
Glass-objects
Ajka kristály váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2779165
11610
440
Glass-objects
Olasz figurális üveg butéla, kézzel készített, dugóval, alján etikettel jelzett, m: 24,5 cm + 4 db anyagában színezett kupicás pohár, az egyik repedéssel, m: 5 cm
2822725
11611
440
Glass-objects
Olasz formába öntött üveg kancsó, jelzett, m: 16 cm
2822804
11612
440
Glass-objects
Olasz design üveg váza és tál, m: 15 cm, 20,5x19,5 cm
2686630
11613
440
Glass-objects
Üveg gyertyatartó és tálka, kopásnyomokkal, m: 21, d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF