Gläser

Zahl der Lose: 270

Cseh sommerso üveg kínáló, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 13 cm
11602.

Rufpreis:
4 000 HUF

Murano, buborékos váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 18 cm
11603.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Muránói dísztálka, kézzel festett, plasztikus virágszirmokkal, aranyozott, jelzés nélkül, hibátlan, d: 9,5 cm
11604.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Likőrös üveg dugó, m: 10 cm, d: 24mm
11605.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bíbor színű metszett üveg váza. Hibátlan 22 cm
11606.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karneválüveg, tálka, öntött, irizáló réteggel festett üveg, Egyesült Királyság, Fenton. Hibátlan. Jelzés nélkül. D: 16,5 cm
11607.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kristály kínáló tál. Hibátlan. d: 15 cm, m: 9 cm
11608.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ajka kristály váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11609.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olasz figurális üveg butéla, kézzel készített, dugóval, alján etikettel jelzett, m: 24,5 cm + 4 db anyagában színezett kupicás pohár, az egyik repedéssel, m: 5 cm
11610.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olasz formába öntött üveg kancsó, jelzett, m: 16 cm
11611.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olasz design üveg váza és tál, m: 15 cm, 20,5x19,5 cm
11612.

Rufpreis:
3 000 HUF

Üveg gyertyatartó és tálka, kopásnyomokkal, m: 21, d: 13 cm
11613.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF