Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 237

31726.

Rufpreis:
1 000 HUF

31727.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1960-1970. "Kiváló Sportoló" Magyar Népköztársaság aranyozott, zománcozott kitüntetése miniatűrrel, eredeti tokban T:1- Hungary ~1960-1970. "Excellent Athlete" gilt, enamelled decoration of Hungarian People's Republic, with miniature, in original case C:AU
31728.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1960-1970. "Kiváló Sportoló" Magyar Népköztársaság aranyozott, zománcozott kitüntetése miniatűrrel, eredeti tokban T:AU / Hungary ~1960-1970. "Excellent Athlete" gilt, enamelled decoration of Hungarian People's Republic, with miniature, in original case C:AU
31729.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

~1960-1980. Festett ón díjplakett füllel (70x38mm) T:1-
31730.

Rufpreis:
1 200 HUF

1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
31731.

Rufpreis:
2 000 HUF

1963. "Országos csapatbajnokság párbajtőr III. 1983." fém díjérem tokban (51mm) T:AU
31732.

Rufpreis:
1 200 HUF

31733.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-
31734.

Rufpreis:
1 200 HUF

1970. "30. asztalitenisz világbajnokság - Japán" részben zománcozott fém kitűző (25x20mm) T:1- 1970. "The 30. World T.T. Championships - Japan" enameled metal pin (25x20mm) A:AU
31735.

Rufpreis:
1 200 HUF

1970. "Emlékül BM. KH. Orsz. Sportbajnokság 1945-1970" egyoldalas krómozott, aranyozott rátétekkel, részben zománcozott, eredeti tokban (104x90mm) T:1-
31736.

Rufpreis:
3 000 HUF

31737.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF