Uhren Zahl der Lose: 134
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2866169
12113
440
Watches
Junghans Star retró kvarc ébresztőóra, műanyag házzal, kissé sérült, nincs kipróbálva, 9x7,5x4 cm
2367402
12114
440
130000
Watches
International Watch Co. (IWC) Schaffhausen karóra, kézi felhúzós, beépített zsebóra szerkezet, másodpercmutatós, kissé sérült számlappal, bőr szíjjal, működik, d: 43 mm
2891165
12115
440
Watches
Szovjet Pobeda karóra, sérült, jár, mechanikus szerkezettel, d: 35 mm 2866135
12116
440
Watches
Ricardo Rosra kvarc férfi karóra, fém szíjjal, használt állapotban, működik, d: 40 mm
2866212
12117
440
Watches
Miyoko japán kvarc női karóra, fém szíjjal, némi kopással, működik, 25x17 mm
2866123
12118
440
Watches
Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, jó állapotban, működik, d: 30 mm
2866292
12119
440
Watches
Scene kvarc férfi karóra, sorszámozott fém tokkal, bőr szíjjal, kis kopással, működik, d: 39 mm
2866286
12120
440
Watches
Geneva kvarc karóra, türkiz színű, zománcozott fém tokkal, szilikon szíjjal, kis kopással, működik, d: 32 mm
2866274
12121
440
Watches
Kontakt Glamour Line színes kövekkel díszített kvarc női karóra, ékszeróra, gyöngyház számlappal, fém szíjjal, sérült, nem jár, 35x45 mm
2866290
12122
440
Watches
Philip Russel Lorus kvarc női karóra, bőr szíjjal, jó állapotban, működik, 25x22 mm
2866267
12123
440
Watches
Geneva kvarc férfi karóra, fém szíjjal, elemcserére szorul, d: 30 mm
2893951
12124
440
Watches
2 db exkluzív bordó óradoboz Gruen felirattal, 10x8x6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF