Uhren

Zahl der Lose: 134

Junghans Star retró kvarc ébresztőóra, műanyag házzal, kissé sérült, nincs kipróbálva, 9x7,5x4 cm
12113.

Rufpreis:
2 000 HUF

International Watch Co. (IWC) Schaffhausen karóra, kézi felhúzós, beépített zsebóra szerkezet, másodpercmutatós, kissé sérült számlappal, bőr szíjjal, működik, d: 43 mm
12114.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Szovjet Pobeda karóra, sérült, jár, mechanikus szerkezettel, d: 35 mm
12115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ricardo Rosra kvarc férfi karóra, fém szíjjal, használt állapotban, működik, d: 40 mm
12116.

Rufpreis:
2 800 HUF

Miyoko japán kvarc női karóra, fém szíjjal, némi kopással, működik, 25x17 mm
12117.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, jó állapotban, működik, d: 30 mm
12118.

Rufpreis:
3 000 HUF

Scene kvarc férfi karóra, sorszámozott fém tokkal, bőr szíjjal, kis kopással, működik, d: 39 mm
12119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Geneva kvarc karóra, türkiz színű, zománcozott fém tokkal, szilikon szíjjal, kis kopással, működik, d: 32 mm
12120.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kontakt Glamour Line színes kövekkel díszített kvarc női karóra, ékszeróra, gyöngyház számlappal, fém szíjjal, sérült, nem jár, 35x45 mm
12121.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Philip Russel Lorus kvarc női karóra, bőr szíjjal, jó állapotban, működik, 25x22 mm
12122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Geneva kvarc férfi karóra, fém szíjjal, elemcserére szorul, d: 30 mm
12123.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db exkluzív bordó óradoboz Gruen felirattal, 10x8x6 cm
12124.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF