Uhren Zahl der Lose: 134
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832166
12185
440
160000
Watches
Longines automata, férfi karóra, kék bőr szíjjal, hozzávaló, aranyozott fémszíj is, működik, szép állapot, d: 32 mm
2832283
12186
440
30000
Watches
Zenith zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapotban, d: 50 mm
2832134
12187
440
150000
Watches
Auper mechanikus karóra, sok funkciós, pillangózáras bőrszíjjal, működik, kis kopásokkal, plexin minimális hiba, d: 40 cm
2832231
12188
440
26000
Watches
2832148
12189
440
150000
Watches
Incabloc mechanikus, sok funkciós, férfi karóra, működik, szép állapotban, d: 35 mm 2832153
12190
440
100000
Watches
Helbros mechanikus, tripla dátumos, férfi karóra, működik, szép állapotban, d: 34 mm
2832143
12191
440
120000
Watches
Helbi mechanikus, sok funkciós, férfi karóra, működik, szép állapotban, panda számlapos, d: 35 mm
2832126
12192
440
70000
Watches
Tissot Stylist szögletes férfi karóra, kék számlappal, működik, kék cápabőr szíjjal, mechanikus szerkezettel, működik, plexin kis sérülés, hiba, d: 27 cm
2832312
12193
440
70000
Watches
Regulateur Trib zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép korának megfelelő állapot, működik d: 55 mm
2832109
12194
440
30000
Watches
Helvetia 25 köves mechanikus férfi karóra, dátumkijelzős, kis kopásokkal, Seiko bőrszíjjal, működik, d: 34 mm 2832272
12195
440
46000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, fém lánc, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 42 mm
2832192
12196
440
Watches
Betina mechanikus karóra, szép állapotban, működik, d: 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF