Uhren

Zahl der Lose: 134

Longines automata, férfi karóra, kék bőr szíjjal, hozzávaló, aranyozott fémszíj is, működik, szép állapot, d: 32 mm
12185.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Zenith zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapotban, d: 50 mm
12186.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Auper mechanikus karóra, sok funkciós, pillangózáras bőrszíjjal, működik, kis kopásokkal, plexin minimális hiba, d: 40 cm
12187.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

12188.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Incabloc mechanikus, sok funkciós, férfi karóra, működik, szép állapotban, d: 35 mm
12189.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Helbros mechanikus, tripla dátumos, férfi karóra, működik, szép állapotban, d: 34 mm
12190.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Helbi mechanikus, sok funkciós, férfi karóra, működik, szép állapotban, panda számlapos, d: 35 mm
12191.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Tissot Stylist szögletes férfi karóra, kék számlappal, működik, kék cápabőr szíjjal, mechanikus szerkezettel, működik, plexin kis sérülés, hiba, d: 27 cm
12192.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Regulateur Trib zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép korának megfelelő állapot, működik d: 55 mm
12193.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Helvetia 25 köves mechanikus férfi karóra, dátumkijelzős, kis kopásokkal, Seiko bőrszíjjal, működik, d: 34 mm
12194.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tokos, fém lánc, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 42 mm
12195.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Betina mechanikus karóra, szép állapotban, működik, d: 27 cm
12196.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF