https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 195
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2824858
11897
440
0
2800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824855
11898
440
0
2000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1977. 9. Malajziai tengeri játékok, Kuala Lumpur, ón tányér, karcokkal, kopásokkal, d: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824852
11899
440
0
2800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2795407
11900
440
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Macskás, cicás öntöttvas, harang, csengő, antikolt, 2 csavar hiányzik, 34,5x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2795482
11901
440
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Bronz lámpa, felújított szerelékkel, működik, ernyővel, m: 66 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2795552
11902
440
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2795385
11903
440
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1989. Szögesdrót darab a Vasfüggönyből plasztiktömbbe öntve, tanúsítvánnyal. 8x10,5x2,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2769929
11904
440
0
38000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2579720
11905
440
0
26000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2762481
11906
440
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Dernői vasgyár egyik termékéről készült másolat, bronzírozott fém, Bográcsozó juhászok, falra akasztható, 1960-70 körül. d: 27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2806855
11907
440
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben, keret alján Pannonhalma feliratú kerámia plakettel (d: 4 cm).
Das Lot is nicht erreichbar
2766058
11908
440
0
60000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse