Foto

Zahl der Lose: 229

1928 A Temesvári SC és a Temesvári Kinizsi focicsapat összecsapása, 4 db fotó (címer későbbi előhívás), némelyik sérüléssel, 8×11 cm
16170.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1972 Budapest, ifjúsági nagygyűlés eseményei, résztvevői, helyszínei, 21 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, Karai Sándor pecsétjével jelzett, datált fotósorozat, 12x8,5 cm
16171.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1920-1940 Könyvelosztó raktár fotója, csodás könyvekkel, fotó, 8x11 cm
16172.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1890 Kerékpáros bicikliző ruhában, keményhátú fotó Joaánovits János petrozsényi (Erdély) műterméből, 16,5×10,5 cm / cyclist, photo
16173.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1890 "Díszmagyarban" Goszleth István budapesti fényképész műtermében, 1 db keményhátú vintage fotó, használtas állapotban, 20,5x10,2 cm
16174.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Sárdy Brutus festőművész Bp., III. Dósa u. 17 (Rómaifürdő) alatti házának kertje, fotólap
16175.

Rufpreis:
3 000 HUF

1898 és 1941 Cicatricis István, Rehák Róza és Cicatriciss Miklós, keményhátú fotó, sérült, 16,5×10,5 cm + Újvidék, családi fotólap, 9×13,5 cm
16176.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1920-1940 Pajkos kislány és a mackó, művészfotó, Praha, Ströminger Foto, a hátoldalán ajándékozási sorokkal, 16x11 cm
16177.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1870-1875 Bécs, ismeretlen színtársulat tagjai barokk jelmezekben, hangszerekkel, színpadi díszlet előtt. 2 db kabinetfotó Adéle cs. kir. udvari fényképész bécsi műterméből, jó állapotban, 11x16,5 cm // cca 1870-1875 Vienna (Wien), unidentified theatrical troupe, actors dressed in baroque costumes, with musical instruments, in front of a stage set. Cabinet cards from the studio of Adele in Vienna, 2 pcs, in good condition, 11x16.5 cm
16178.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1920-1930 Keszthely, Cigány szociográfiai / folklór fotók, 3 db: pipázó cigány nő, teknővájó cigány férfi portréi, valamint cigány nők és gyerekek csoportképével, a hátoldalon jelzett (Vajda, Keszthely), a csoportkép sarkain apró gyűrődésnyomokkal, 14x10 cm, 12x9 cm, 11,5x16 cm
16179.

Rufpreis:
10 000 HUF

Erdélyi fotótörténeti kuriózum: Horváth Bálint (1865-1947) nagyenyedi fotóműtermes, fényképész, aki a Dunky fivérek kolozsvári műterméében tanult fotózni, saját családi fotóalbuma, több mint 70 db eredeti fotóval, köztük több képen a műterem épülete, az album a fia, Horváth Jenő kolozsvári teológus hagyatékából került elő. Az albumban számos fotón szerepel maga a fotós is, Horváth Bálint fényképész!
16180.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

1940 ,,Erdély újra magyar föld. A felszabadult Szászrégen város katonai és polgári vezetői 1940 IX-11 - XI-26-ig". Csoportkép, rajta a város polgármestere, főorvosa, főügyésze, rendőrkapitánya, stb. Heiter György szászrégeni fényképész jelzett felvétele. Kartonra kasírozott fotó, üvegezett fakeretben, fotó: 15x22 cm, keret: 25,5x33,5 cm
16181.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF