Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2878996
31046
439
15000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lapis András (1942-) 1982. "Joseph Haydn születésének 250. évfordulójára - 1732-1982" bronz emlékérem dísztokban (83mm) T:UNC
2883866
31047
439
Numismatik
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,95g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP17 2823621
31048
439
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina, ph
2770815
31049
439
Numismatik
Lapis András (1942-) 1989. "Délmagyarországi Építő Vállalat - 40 / 1949 - 1989" kétoldalas, öntött bronz plakett (93mm) T:1- patina
2876374
31050
439
4400
Numismatik
Lapis András (1942-) 1998. "Erzsébet királyné halálának 100. évfordulója 1898-1998" aranyozott fém emlékérem eredeti dísztokban (40mm) T:PP 2879041
31051
439
15000
Numismatik
Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 2000. "Ultima Forsan 2001" kétoldalas Ag emlékérem (30,89g/0.999/30mm) díszkiadásban, sorszámozott tanúsítvánnyal (46/200) T:PP patina Csak 200db! R!
2876024
31052
439
40000
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem (156,96g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina 2793185
31053
439
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Wekerle Sándor - Szent István csatahajó" egyoldalas, szabálytalan alakú Ag emlékérem (36,42g/0,925/~47mm) T:1- halvány patina
2793165
31054
439
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Szent István csatahajó" hátlapon jelzett, egyoldalas Ag emlékérem, "SZG" gyártói jelzéssel (33,76g/0.925/46mm) T:1-,2 patina
2884530
31055
439
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) felületi karcok, fo.
2883867
31056
439
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) 2882873
31057
439
Numismatik
Légrády Sándor (1906-1987) 1969. "125 év Ganz Mávag / Emlékül a jubileumi év alkalmából" kétoldalas Al emlékérem (65mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF