Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 338

Lapis András (1942-) 1982. "Joseph Haydn születésének 250. évfordulójára - 1732-1982" bronz emlékérem dísztokban (83mm) T:UNC
31046.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,95g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP17
31047.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina, ph
31048.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lapis András (1942-) 1989. "Délmagyarországi Építő Vállalat - 40 / 1949 - 1989" kétoldalas, öntött bronz plakett (93mm) T:1- patina
31049.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lapis András (1942-) 1998. "Erzsébet királyné halálának 100. évfordulója 1898-1998" aranyozott fém emlékérem eredeti dísztokban (40mm) T:PP
31050.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 2000. "Ultima Forsan 2001" kétoldalas Ag emlékérem (30,89g/0.999/30mm) díszkiadásban, sorszámozott tanúsítvánnyal (46/200) T:PP patina Csak 200db! R!
31051.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem (156,96g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina
31052.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Wekerle Sándor - Szent István csatahajó" egyoldalas, szabálytalan alakú Ag emlékérem (36,42g/0,925/~47mm) T:1- halvány patina
31053.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Szent István csatahajó" hátlapon jelzett, egyoldalas Ag emlékérem, "SZG" gyártói jelzéssel (33,76g/0.925/46mm) T:1-,2 patina
31054.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) felületi karcok, fo.
31055.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)
31056.

Rufpreis:
1 600 HUF

Légrády Sándor (1906-1987) 1969. "125 év Ganz Mávag / Emlékül a jubileumi év alkalmából" kétoldalas Al emlékérem (65mm) T:XF
31057.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF