Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2883917
31010
439
3200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" jelzett Ag emlékérem ÁPV műbőr tokban, tanúsítvánnyal (12g/0.925/32mm) T:PP patina, ujjlenyomat 2853050
31011
439
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP fo. 2853039
31012
439
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) T:PP
2853038
31013
439
Numismatik
2884018
31014
439
8500
Numismatik
Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" Br emlékérem (42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" aranyozott Ag emlékérem (36,59g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) 2884040
31015
439
Numismatik
Győrfi Sándor (1951-) DN "Jász-Nagykun-Szolnok-Megye 1876" bronz plakett, előoldalon a megye címerével, hátoldalán a megyeszékházzal (60mm) T:UNC,AU 2884035
31016
439
Numismatik
Győrfi Sándor (1951-) DN "Jász-Nagykun-Szolnok-Megye 1876" bronz plakett, előoldalon a megye címerével, hátoldalán a megyeszékházzal (60mm) + "Jász-Nagykun-Szolnok-Megye 1876" csak a címeres előlap (60mm) + Megyeszékház, csak hátlap (60mm) T:UNC,AU 2879934
31017
439
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1971. "Az Állami Déryné Színház 20. évfordulójára" ezüstpatinázott bronz emlékérem (50mm) T:AU 2757157
31018
439
Numismatik
Horváth Sándor (1956-) 1986. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / Nagycenk Széchenyi-kastély" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1- kis patina
2837835
31019
439
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
2757256
31020
439
Numismatik
Kenéz László (1942-2019) DN "Rottweiler Klub Budapest" egyoldalas bronz plakett (94x122mm) T:1- patina, szennyeződés
2882517
31021
439
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja / 25 éves Keszthely város" kétoldalas ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF