Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 338

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" jelzett Ag emlékérem ÁPV műbőr tokban, tanúsítvánnyal (12g/0.925/32mm) T:PP patina, ujjlenyomat
31010.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP fo.
31011.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) T:PP
31012.

Rufpreis:
1 000 HUF

31013.

Rufpreis:
1 000 HUF

Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" Br emlékérem (42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" aranyozott Ag emlékérem (36,59g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
31014.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Győrfi Sándor (1951-) DN "Jász-Nagykun-Szolnok-Megye 1876" bronz plakett, előoldalon a megye címerével, hátoldalán a megyeszékházzal (60mm) T:UNC,AU
31015.

Rufpreis:
3 000 HUF

Győrfi Sándor (1951-) DN "Jász-Nagykun-Szolnok-Megye 1876" bronz plakett, előoldalon a megye címerével, hátoldalán a megyeszékházzal (60mm) + "Jász-Nagykun-Szolnok-Megye 1876" csak a címeres előlap (60mm) + Megyeszékház, csak hátlap (60mm) T:UNC,AU
31016.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Iván István (1905-1968) 1971. "Az Állami Déryné Színház 20. évfordulójára" ezüstpatinázott bronz emlékérem (50mm) T:AU
31017.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth Sándor (1956-) 1986. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / Nagycenk Széchenyi-kastély" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1- kis patina
31018.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31019.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kenéz László (1942-2019) DN "Rottweiler Klub Budapest" egyoldalas bronz plakett (94x122mm) T:1- patina, szennyeződés
31020.

Rufpreis:
3 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja / 25 éves Keszthely város" kétoldalas ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:AU
31021.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF