Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 338

31226.

Rufpreis:
1 600 HUF

31227.

Rufpreis:
1 000 HUF

1996. "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló aranyozott tombak emlékérem szett eredeti dísztokban. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. (42,5mm) T:1- (PP)
31228.

Rufpreis:
10 000 HUF

31229.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

31230.

Rufpreis:
2 000 HUF

31231.

Rufpreis:
5 000 HUF

31232.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

2000. "Millenium emlékére - Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged" aranyozott fém emlékérem díszdobozban (42mm) T:1- (PP)
31233.

Rufpreis:
5 000 HUF

2000. Angyalföld város kulcsa, a díszpolgári cím mellé járó kulcs formájú elismerés, hozzá fonott nemzetiszín szalaggal a kerület címerét ábrázoló plakett. Eredeti díszdobozában, az átadóra szóló meghívóval (kulcs: 232x84mm; címer: 60x39mm) T:1-
31234.

Rufpreis:
12 000 HUF

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem tokban (31,07g/0.999/42,5mm) T:AU,XF (eredetileg PP) patina
31235.

Rufpreis:
12 000 HUF

2003. "Vízügy - A vízgazdálkodás állami irányításának 50. évfordulójára" bronz emlékérem, karton díszlapon (29mm) T:PP
31236.

Rufpreis:
1 600 HUF

2002. "1988. "Debreceni Református Kollégium" Ag emlékérem dísztokban, peremén SZG jelzéssel. "1538 - 1988 / CDl ANNI COLLEGII REFORMATORUM DEBRECENENSIS" (31,1g/0.835/42,5mm) T:AU patina
31237.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF