Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 136

~1990. "1956. Melbourne - Az évszázad mérkőzése - Magyarország-Szovjetunió 4:0" öntött bronz plakett dísztokban (97mm) T:AU
31404.

Rufpreis:
8 000 HUF

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vívás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "3219" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP apró karcok.
31405.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "2770" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU sérült tok, patina, ujjlenyomat
31406.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "3619" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP patina, sérült tok
31407.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vívás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "3873" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP patina, apró karcok
31408.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vízilabda" a Barcelonai Olimpia alkalmából készült jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "2811" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP fo.
31409.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1991 "Gróf Széchenyi István / Gróf Széchenyi István születésének 200. évfordulója alkalmából a Magyar Vízisport Szövetségek 1991" kétoldalasöntött bronz emlékérem (70mm) T:2
31410.

Rufpreis:
2 000 HUF

1995. "Ausztria - Magyarország - Österreich - Ungarn WM Frauen Dezember 1995 / International Handball Federation" aranyozott fém kézilabdás sport emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
31411.

Rufpreis:
1 200 HUF

1998. "Magyar Olimpiai Bizottság 1895 / For the Olympic Movement - Hungary" jelzetlen Ag emlékérem "124" sorszámú tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (85g/0.925/60mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, karc
31412.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

31413.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "Somogy-Zalai Lótenyésztő és Lovassport Egyesület" sárgaréz jelvény (31x29mm) T:AU kis patina
31414.

Rufpreis:
3 000 HUF

31415.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF