https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 153

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1978. "Ganz 100" műgyantás fém jelvény (3db) + ~1970. "Ganz" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
1
33087.

1978. "Ganz 100" műgyantás fém jelvény (3db) + ~1970. "Ganz" műgyantás fém jelvény T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980 "Úttörővezető Érdemérem" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:UNC
1
33088.

~1980 "Úttörővezető Érdemérem" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" 4xklf fokozatú rátétes, zománcozott vagy műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (összesen 9db) T:UNC-XF
1
33089.

~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" 4xklf fokozatú rátétes, zománcozott vagy műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (összesen 9db) T:UNC-XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980. "Közös űrrepülés" festett műgyantás jelvény (30mm) + "Magyar Szolidaritási Bizottság" festett műgyantás jelvény (2x) (21x26mm) + "Industrial Export Hungary" (3x) (23x18mm) T:1,1- folt, korrózió
1
33090.

1980. "Közös űrrepülés" festett műgyantás jelvény (30mm) + "Magyar Szolidaritási Bizottság" festett műgyantás jelvény (2x) (21x26mm) + "Industrial Export Hungary" (3x) (23x18mm) T:1,1- folt, korrózió

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
1
33091.

~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980-1990. "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés nem saját mellszalagon + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" bronz kitüntetés nem saját mellszalagon T:AU patina
1
33092.

~1980-1990. "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés nem saját mellszalagon + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" bronz kitüntetés nem saját mellszalagon T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1982. "Munkásőrség" aranyozott, zománcozott bronz 25 éves jubileumi kitüntetés nem saját mellszalagon T:XF
1
33093.

1982. "Munkásőrség" aranyozott, zománcozott bronz 25 éves jubileumi kitüntetés nem saját mellszalagon T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
10
 
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés sérült mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:XF NMK 601.
1
33094.

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés sérült mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:XF NMK 601.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601.
1
33095.

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 patina NMK 600.
1
33096.

1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 patina NMK 600.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU NMK 600.
1
33097.

1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU NMK 600.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1986. "Természetbarát Szövetség Felszabadulási emléktúra 1986" műgyantás bronz kitűző T:XF
1
33098.

1986. "Természetbarát Szövetség Felszabadulási emléktúra 1986" műgyantás bronz kitűző T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse