Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2839819
33087
439
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
2839293
33088
439
Numismatik
~1980 "Úttörővezető Érdemérem" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:UNC 2839280
33089
439
Numismatik
~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" 4xklf fokozatú rátétes, zománcozott vagy műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (összesen 9db) T:UNC-XF
2822616
33090
439
Numismatik
2758086
33091
439
Numismatik
~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
2884057
33092
439
Numismatik
~1980-1990. "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés nem saját mellszalagon + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" bronz kitüntetés nem saját mellszalagon T:AU patina 2875897
33093
439
Numismatik
1982. "Munkásőrség" aranyozott, zománcozott bronz 25 éves jubileumi kitüntetés nem saját mellszalagon T:XF 2875418
33094
439
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés sérült mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:XF NMK 601.
2853194
33095
439
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601.
2853189
33096
439
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 patina NMK 600.
2873663
33097
439
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU NMK 600. 2837356
33098
439
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF