https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 153

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1960-1980. "BHG (Beloiannisz Híradástechnikai Gyár) Budapest" bronz kitűző (18mm) T:AU,XF
1
33051.

1960-1980. "BHG (Beloiannisz Híradástechnikai Gyár) Budapest" bronz kitűző (18mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF
1
33052.

1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2
1
33053.

~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
1
33054.

1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás
1
33055.

~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2
1
33056.

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény (50x30mm) T:1-
1
33057.

~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény (50x30mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon + "Érdemes Társadalmi Munkás" fém kitüntető jelvény + "Kiváló Társadalmi Munkás" aranyozott fém kitüntető jelvény + 1983. "Munka Érdemrend Bronz Fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU
1
33058.

~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon + "Érdemes Társadalmi Munkás" fém kitüntető jelvény + "Kiváló Társadalmi Munkás" aranyozott fém kitüntető jelvény + 1983. "Munka Érdemrend Bronz Fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "50 év - Aranydiplomás pedagógus" aranyozott, műgyantás jelvény műanyag tokban + 1987. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (36mm) T:XF NMK 714
1
33059.

~1970. "50 év - Aranydiplomás pedagógus" aranyozott, műgyantás jelvény műanyag tokban + 1987. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (36mm) T:XF NMK 714

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:1
1
33060.

~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (3db) egyik az egészségügyi miniatűrrel, másik a Mezőgazdasági Minisztérium miniatűrjével, a harmadik miniatűr nélkül T:AU
1
33061.

~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (3db) egyik az egészségügyi miniatűrrel, másik a Mezőgazdasági Minisztérium miniatűrjével, a harmadik miniatűr nélkül T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (2db, az egyik miniatűrrel, eredeti tokban) + "Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény" miniatűrrel, eredeti tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
1
33062.

~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (2db, az egyik miniatűrrel, eredeti tokban) + "Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény" miniatűrrel, eredeti tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse