https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 153
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2837343
33051
439
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1960-1980. "BHG (Beloiannisz Híradástechnikai Gyár) Budapest" bronz kitűző (18mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2837349
33052
439
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2831643
33053
439
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2840158
33054
439
0
6000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
2821971
33055
439
0
3600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
2626225
33056
439
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2 2755695
33057
439
0
1200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény (50x30mm) T:1- 2839307
33058
439
0
1800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon + "Érdemes Társadalmi Munkás" fém kitüntető jelvény + "Kiváló Társadalmi Munkás" aranyozott fém kitüntető jelvény + 1983. "Munka Érdemrend Bronz Fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
2839262
33059
439
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "50 év - Aranydiplomás pedagógus" aranyozott, műgyantás jelvény műanyag tokban + 1987. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (36mm) T:XF NMK 714 2821876
33060
439
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2839999
33061
439
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (3db) egyik az egészségügyi miniatűrrel, másik a Mezőgazdasági Minisztérium miniatűrjével, a harmadik miniatűr nélkül T:AU 2840283
33062
439
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (2db, az egyik miniatűrrel, eredeti tokban) + "Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény" miniatűrrel, eredeti tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse