Uhren

Zahl der Lose: 125

Swatch kvarc karóra, szilikon szíjjal, art deco jellegű designnal, működik, a szíj kissé sérült, eredeti tokjában, d: 33 mm
11945.

Rufpreis:
2 000 HUF

Minatom (Szovjet atomenergiaügyi minisztérium) kézi felhúzós karóra. Kissé korrodált számlappal. d: 40 mm, bőr szíjjal, működő, jó állapotban
11946.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Quartz óra, nem jár, d: 30 mm
11947.

Quartz óra, nem jár, d: 30 mm

Rufpreis:
2 400 HUF

Fortis WW2 mechanikus karóra, kissé kopott bőrszíj, működik, d: 34mm
11948.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Girard-Perregaux kézi felhúzós, art deco férfi karóra. Kissé sérült számlappal, működő, jó múszaki állapotban, bőr szíjjal. 21x25 mm
11949.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Omega Seamaster automata karóra dátum kijelzéssel. Hibátlan számlappal, új bőr szíjjal, eredeti dobozában! Működő, jó állapotban
11950.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Jaeger hordozható ébresztős óra. Mechanikus. Működik 8 cm Fém és bakelit
11951.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Cartier Must aranyozott acél, quartz karóra, női, nem működik, d: 28 mm
11952.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Baume Mercier, automata karóra, működik, kissé karcos plexi, d: 25 mm
11953.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Jaeger Pierre Cardin space age mechanikus karóra, kissé kopott, működik, d: 40 mm
11954.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Jaeger-LeCoultre asztali óra. Mechanikus szerkezettel. Működő, jó állapotban, kopott bőr borítással 7x11 cm
11955.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Arany 18k tokos női, mechanikus karóra, működik, 14x26mm
11956.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF