Militaria

Zahl der Lose: 137

1914-1916 Csata után, vörös ördögök kényelmesen elhelyezkednek, sztereófotó, 8,5×18 cm
17096.

Rufpreis:
3 000 HUF

1914-1916 Könnyen sebesült huszárok és gyalogosok a csata után a segélyhelyre mennek, sztereófotó, 8,5×18 cm
17097.

Rufpreis:
3 000 HUF

17098.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1914-1918 Kilátás a parancsnoki híd feletti árbóckosárból (csónakok, fedélzet legénységgel) az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) egyik hadihajóján, feliratozott fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 View from the crow's nest above the bridge (boats, crew on the deck) on one of the Austro-Hungarian Navy's (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, photo with description at the top, with stamp on the back (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm
17099.

Rufpreis:
6 000 HUF

17100.

Rufpreis:
3 000 HUF

17101.

Rufpreis:
3 000 HUF

17102.

Rufpreis:
4 000 HUF

1943 Értesítés Wittenberger Ernő ügyében feleségének, miszerint férje: "katonai szolgálatát önkényesen elhagyta hosszabb időre, visszatérési szándék nélkül, a honvéd törvényszék statáriális eljárással halálra ítélte," 1943. feb. 11.
17103.

Rufpreis:
8 000 HUF

1942 Pestszentlőrinc, származási igazolvány
17104.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 Szentendre, 101. vasútépítő ezred, származási igazolvány
17105.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 : kir. honv kis. karha. zászlóalj. Kiska karszalag Budapest ostroma. 23x6 cm
17106.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1917 Ezüst Katonai Érdemérem szalagon kardokkal (Die silberne Militärverdienstmedaille am Bande des Militärverdienstkreuzes mit den Schwertern) kitüntetést adományozó okirat, Győrössy-Csepreghy Jenő (1879-?), a 4. cs. és kir. huszárezred századosa (Rittmeister), későbbi ezredes részére az I. világháborúban tanúsított bátorságáért, német nyelven, díszes papíron, nyomtatott aláírással, szárazpecséttel.
17107.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF