Mednyánszky jelzéssel: Hangulatos táj. Olaj, vászon, javított. 30x80 c... https://www.darabanth.com/de/439-Fernauktion/439.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1000002/Mednyanszky-jelzessel-Hangulatos-taj-Olaj-vaszon-javitott-30x80-cm~II2884095
2884095
10354
439
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mednyánszky jelzéssel: Hangulatos táj. Olaj, vászon, javított. 30x80 cm
: nagy_andras