Foto

Zahl der Lose: 484

1983. Hosszú vágta Werkfotó. Színes magyar-amerikai ifjúsági kalandfilm. Operatőr: Ragályi Elemér * Rendezte: Gábor Pál Főszereplők: John Savage, Kelly Reno, Bánsági Ildikó, Bács Ferenc, Dzsoko Roszics. MAFILM, Objektiv Filmstúdió. Sarkain ragasztás nyomok, felső sarkán kis törésnyommal. 18x24cm
13543.

Rufpreis:
1 000 HUF

1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
13544.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Épület formák Wonke Rezső 4 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 23x18 cm
13545.

Rufpreis:
1 000 HUF

13546.

Rufpreis:
10 000 HUF

1913 Pécel és Isaszeg környéki felvételek, gyerekek és asszonyok népviseletben, porták, tájak össz. 14 db albumlapra ragasztott, feliratozott fotó, 8x11 cm körüli méretekben,
13547.

Rufpreis:
4 000 HUF

5 db amerikai színésznőről készült fénykép 24x18 cm
13548.

Rufpreis:
2 000 HUF

13549.

Rufpreis:
1 400 HUF

13550.

Rufpreis:
2 000 HUF

1932-1955 5 db gimnáziumi, óvodai tablófotó és csoportkép, részben feliratozva, vegyes méretben és állapotban
13551.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1940-1960 Fogász munka közben, nagyméretű fotó, kissé sérült szélekkel, 39,5x29,5 cm
13552.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950 Családi fotóalbum, kb. 35 db beragasztott fotó, vegyes méretben, harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 24x18 cm
13553.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1940 Vegyes csoportképek: iskolai osztályképek, levente jelvényes sapkát viselő fiúk, családi fotó; össz. 8 db kartonra kasírozott fotó, közte több Kalmár Sándor ill. Korda Sándor pesterzsébeti fényképészek műterméből. Vegyes, nagyrészt viseltes, sérült állapotban.
13554.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF