Foto Zahl der Lose: 484
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2645962
13543
439
Photo
1983. Hosszú vágta Werkfotó. Színes magyar-amerikai ifjúsági kalandfilm. Operatőr: Ragályi Elemér * Rendezte: Gábor Pál Főszereplők: John Savage, Kelly Reno, Bánsági Ildikó, Bács Ferenc, Dzsoko Roszics. MAFILM, Objektiv Filmstúdió. Sarkain ragasztás nyomok, felső sarkán kis törésnyommal. 18x24cm
2750984
13544
439
4600
Photo
1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
2571536
13545
439
Photo
Épület formák Wonke Rezső 4 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 23x18 cm
2820982
13546
439
Photo
2884550
13547
439
Photo
1913 Pécel és Isaszeg környéki felvételek, gyerekek és asszonyok népviseletben, porták, tájak össz. 14 db albumlapra ragasztott, feliratozott fotó, 8x11 cm körüli méretekben, 2852152
13548
439
Photo
5 db amerikai színésznőről készült fénykép 24x18 cm 2604257
13549
439
Photo
2604272
13550
439
Photo
2817336
13551
439
Photo
1932-1955 5 db gimnáziumi, óvodai tablófotó és csoportkép, részben feliratozva, vegyes méretben és állapotban
2821588
13552
439
Photo
cca 1940-1960 Fogász munka közben, nagyméretű fotó, kissé sérült szélekkel, 39,5x29,5 cm 2838521
13553
439
Photo
cca 1950 Családi fotóalbum, kb. 35 db beragasztott fotó, vegyes méretben, harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 24x18 cm
2884558
13554
439
Photo
cca 1920-1940 Vegyes csoportképek: iskolai osztályképek, levente jelvényes sapkát viselő fiúk, családi fotó; össz. 8 db kartonra kasírozott fotó, közte több Kalmár Sándor ill. Korda Sándor pesterzsébeti fényképészek műterméből. Vegyes, nagyrészt viseltes, sérült állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF