Foto

Zahl der Lose: 484

1968 Traktorok, mezőgazdasági munka, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 15x9 cm
13423.

Rufpreis:
1 200 HUF

1970 Kukoricatörés kombájnnal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x9 cm
13424.

Rufpreis:
1 200 HUF

1972 Pálfa, aratás munkagépekkel, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x11 cm
13425.

Rufpreis:
1 200 HUF

1961 Traktor és kezelői munka közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 18x13 cm
13426.

Rufpreis:
1 600 HUF

1966 Az MTK játékosai edzés közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13427.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kalapos urak társasága (lóversenyen v. más sporteseményen) a XX. sz. elején, 2 db kartonra kasírozott fotó, 18x12 cm
13428.

Rufpreis:
1 200 HUF

1965 Hegedűművész előadás közben, 3 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x15,5 cm
13429.

Rufpreis:
1 800 HUF

1972 Gázcső fektetés a Dunán Soroksárnál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - MTI Fotó Főosztály), 14,5x13 cm
13430.

Rufpreis:
1 800 HUF

1972 A Barátság kőolajvezeték áthúzása a Dunán, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13431.

Rufpreis:
2 800 HUF

1961 Mezőgazdasági munkagép, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 18x13 cm
13432.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bogyiszló és Homorúd újjáépítése az 1956. évi árvíz után, 5 db fotó, 12,5x9 cm és 6,5x4,5 cm között
13433.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1941 Értarcsa, Erdély, Bihar megye, zászlószentelési ünnepség, hátoldalon feliratozott és "Turul" Fotóriport Vállalat és Képügynökség, Bp. pecsétjével jelzett fotó, 17×23 cm
13434.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF