Foto Zahl der Lose: 484
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2843215
13423
439
Photo
1968 Traktorok, mezőgazdasági munka, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 15x9 cm 2843219
13424
439
Photo
1970 Kukoricatörés kombájnnal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x9 cm 2843221
13425
439
Photo
1972 Pálfa, aratás munkagépekkel, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x11 cm 2843225
13426
439
Photo
1961 Traktor és kezelői munka közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 18x13 cm 2843266
13427
439
Photo
1966 Az MTK játékosai edzés közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm 2875192
13428
439
Photo
Kalapos urak társasága (lóversenyen v. más sporteseményen) a XX. sz. elején, 2 db kartonra kasírozott fotó, 18x12 cm
2879206
13429
439
Photo
1965 Hegedűművész előadás közben, 3 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x15,5 cm
2879170
13430
439
Photo
1972 Gázcső fektetés a Dunán Soroksárnál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - MTI Fotó Főosztály), 14,5x13 cm
2879177
13431
439
Photo
1972 A Barátság kőolajvezeték áthúzása a Dunán, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
2879158
13432
439
Photo
1961 Mezőgazdasági munkagép, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 18x13 cm 2879200
13433
439
Photo
Bogyiszló és Homorúd újjáépítése az 1956. évi árvíz után, 5 db fotó, 12,5x9 cm és 6,5x4,5 cm között
2835197
13434
439
Photo
cca 1941 Értarcsa, Erdély, Bihar megye, zászlószentelési ünnepség, hátoldalon feliratozott és "Turul" Fotóriport Vállalat és Képügynökség, Bp. pecsétjével jelzett fotó, 17×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF