https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 39
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2810275
19013
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Hetvenöt éves a Tipográfia Testedző Egyesület. Bp., 1978, Tipográfia TE. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1200 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2809730
19014
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Kozák Mihály - Lakatos György: Hetvenöt év - száz aranyérem. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói műbőr-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 5000 példányban (számozatlan példány).
Das Lot is nicht erreichbar
2810365
19015
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Gerencséri Jenő - Antal Károly: Kis Képes Krónika. Bp., 1980, Képes Újság (Athenaeum-ny.) Kiadói műbőr-kötés. Számozott (407.) példány. 2810370
19016
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Béla: Maróthi György (1715-1744). Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (672./1000) példány. 2810327
19017
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Vágó Ernő: 50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Das Lot is nicht erreichbar
2809686
19018
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Miskolci érmék. Szerk.: Koncsol Judit. Bp., 1984, Magyar Televízió sajtó- és Propaganda osztálya. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban (számozatlan példány).
Das Lot is nicht erreichbar
2810367
19019
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Győzelem 1945. Vál. és szerk.: Szily Ernő. Kass János illusztrációival. Bp., 1975., Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (408./1500) példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2809732
19020
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Bartók Béla. 1881-1945. Vál.: Nyerges András. Bp., 1981, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 4500 példányban (számozatlan példány).
Das Lot is nicht erreichbar
2809347
19021
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Minikönyv. Bp.,1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2810361
19022
439
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Erdélyi János köszöntése. Bp., 1979, k.n. Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Das Lot is nicht erreichbar
2875777
19023
439
0
2000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
A honfoglalás. Minikönyv, kereskedelmi forgalomba nem került, nagy méretű kihajtható melléklettel. Kiadói aranyozott bársony kötésben + Száz esztendős Kalendáriom 2626189
19024
439
0
1800
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse