https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 248

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szentirmai József: Japán építészete. Az építészet világa 11. Bp.,1983,Corvina. Kiadói papírkötés.
1
18696.

Szentirmai József: Japán építészete. Az építészet világa 11. Bp.,1983,Corvina. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lara: Tales of Lara. 2021. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
18697.

Lara: Tales of Lara. 2021. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő előadásaihoz. Budapesti M. Kir. Áll. Felső Építőipariskola. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., é.n., Vörösváry Sokszorosítóipar, 36 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
1
18698.

Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő előadásaihoz. Budapesti M. Kir. Áll. Felső Építőipariskola. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., é.n., Vörösváry Sokszorosítóipar, 36 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lajos Ferenc: A néphagyomány vonzásában. 1984. Számozott: No. 113. A művész által aláírt! 12 db nyomat. Papír mappában. Lapméret: 30x20 cm.
1
18699.

Lajos Ferenc: A néphagyomány vonzásában. 1984. Számozott: No. 113. A művész által aláírt! 12 db nyomat. Papír mappában. Lapméret: 30x20 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Felvinczi Takács Zoltán: A Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Különlenyomat a "Távol Kelet" 1. évfolyam I. kötet 1-3. számából. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
18700.

Felvinczi Takács Zoltán: A Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Különlenyomat a "Távol Kelet" 1. évfolyam I. kötet 1-3. számából. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsellér Jenő - P. Varga Kálmán (szerk.): Tóth Menyhért hagyatéka. Művészeti mappa. 258/400 számozott példány. Komplett! Kissé kopottas állapotban.
1
18701.

Zsellér Jenő - P. Varga Kálmán (szerk.): Tóth Menyhért hagyatéka. Művészeti mappa. 258/400 számozott példány. Komplett! Kissé kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Tanulmányok a nagybányai művészet köréből. Nagybánya Könyvek 3. Miskolc,1994,MissonArt Galéria. Kiadói papírkötés.
1
18702.

Tanulmányok a nagybányai művészet köréből. Nagybánya Könyvek 3. Miskolc,1994,MissonArt Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
1
18703.

Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
kolligátum,  Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
1
18704.

kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval
1
18705.

Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy István: A győri fotográfia 150 éve. Győr, 1994., MTI Foto Kft. Kiadói papírkötésben.
1
18706.

Nagy István: A győri fotográfia 150 éve. Győr, 1994., MTI Foto Kft. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sík Csaba: Művészet és forradalom. A szerző, Sík Csaba (1934 - 1997) művészeti író, kritikus, művészettörténész által DEDIKÁLT példány. Bp.,1988., Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrál. Kiadói papírkötés
1
18707.

Sík Csaba: Művészet és forradalom. A szerző, Sík Csaba (1934 - 1997) művészeti író, kritikus, művészettörténész által DEDIKÁLT példány. Bp.,1988., Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrál. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse