Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő előadásaihoz. Budapesti M. Kir. Áll. Felső Építőipariskola. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., é.n., Vörösváry Sokszorosítóipar, 36 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Felvinczi Takács Zoltán: A Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Különlenyomat a "Távol Kelet" 1. évfolyam I. kötet 1-3. számából. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
Sík Csaba: Művészet és forradalom. A szerző, Sík Csaba (1934 - 1997) művészeti író, kritikus, művészettörténész által DEDIKÁLT példány. Bp.,1988., Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrál. Kiadói papírkötés